Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti
Mero patarėjas Sergejus Jovaiša: „Žurnalistai į priėmimus ateina paklausyti pletkų ir gerai pašlamšti“.
Mero patarėjas, pagal Naujosios Sąjungos (socialliberalai) sąrašą į rajono Tarybą išrinktas žinomas krepšininkas Sergejus Jovaiša teigia, kad žurnalistai į visuomenės grietinėlės balius vaikšto tik pasiklausyti pletkų ir sočiai pavalgyti.

Tarp šių metų šventės „Bėk bėk, žirgeli“ įrašytas finansinis rėmėjas laikraštis „Šilelis“, paaukojęs šventei tik 100 litų, sulaukė įvairių vertinimų. Teigiama, kad šio laikraščio redaktoriui, Naujosios Sąjungos partijos nariui Robertui Aleksėjūnui per savo ideologinių pažiūrų draugą S. Jovaišą beveik veltui pavyko gauti VIP leidimą, neribojamą įvažiavimą automobiliu į Niūronių kaimą, kur vyks „Bėk bėk, žirgeli“ šventė, bei kvietimą dviems asmenims į mero konservatoriaus Sigučio Obelevičiaus organizuojamą priėmimą aukštuomenei ir šventės rėmėjams.

Paklaustas, ar apsimokėjo laikraštį „Šilelis“ įrašyti greta kitų net po kelis tūkstančius litų šventei pervedusių bendrovių  ir taip suteikti laikraščiui reklamą ir ar  R. Aleksiejūnas baliuje neišgers ir nepavalgys už kur kas didesnę sumą nei paaukotą 100 Lt, mero patarėjas S. Jovaiša dėstė: „Aišku, kad žurnalistai, nepriklausomai kokią žiniasklaidos priemonę atstovautų, ar tai būtų „Kauno diena“ ar „Lietuvos rytas“, į balius ateina paklausyti pletkų ir gerai pašlamšti...“

Kadangi šiais metais šventės neremia nei „Valstiečių laikraštis“, nei „Ūkininko patarėjas“ (pernai jie skyrė prizus), nei kitos šalie žiniasklaidos priemonės, darytina prielaida, kad mero patarėjas S. Jovaiša jų paramos tiesiog neprašė, baimindamasis, kad žurnalistai mero baliuje neapgraužtų šventės organizatorių ausų ir taip nepridarytų savivaldybei nuostolių...

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta