Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti
Nulėkęs nuo skardžio automobilis tetinka tik į metalo laužą.
Naktį į trečiadienį Anykščiuose įvykusi avarija per stebuklą nepasibaigė tragiškai. Nuo policijos automobiliu sprukę trys jaunuoliai išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, peršoko aukštą bordiūrą, išlaviravo tarp pakelės medžio ir tilto per Šventąją turėklo, nuskriejo aukštu skardžiu ir įšoko į upę. Vienas iš keleivių nuplaukė upe ir vakar dar nebuvo surastas.

Naktį į trečiadienį Anykščiuose įvykusi avarija per stebuklą nepasibaigė tragiškai. Nuo policijos automobiliu sprukę trys jaunuoliai  išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, peršoko aukštą bordiūrą, išlaviravo tarp pakelės medžio ir tilto per Šventąją turėklo, nuskriejo aukštu skardžiu ir įšoko į upę. Vienas iš keleivių nuplaukė upe ir vakar dar nebuvo surastas.

Lapkričio 15-osios naktį, lygiai 3-ią valandą,  Anykščių rajono policijos komisariato patruliai Robertas Strolia ir Edvardas Balčiūnas, dirbdami pagal grafiką, miesto pabaigoje, ties “Rudilės” degaline, bandė sustabdyti jiems įtarimų sukėlusį automobilį “VW Golf” (valst.Nr CBD 686). Kaip paaiškėjo vėliau, automobilį vairavo 19-metis Storių gatvės gyventojas, šiemet Anykščių A.Baranausko vidurinę mokyklą baigęs  Rolandas Pipiras.     

Policijos, patruliuojančios su automobiliu, turinčiu skiriamuosius policijos ženklus, reikalavimui sustoti tamsiai raudonos spalvos automobilio vairuotojas nepakluso. Pasielgė atvirkščiai, padidino greitį ir nurūko į miestą…

 Plačiau -"Anykštoje"

Sveta Vitkienė
sveta.v@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta