Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)
Vieno iš trečiadienio nakties įvykio dalyvių nei policijos pareigūnams, nei ugniagesiams gelbėtojams iki šiol nepavyko surasti.

 

Vieno iš trečiadienio nakties įvykio dalyvių nei policijos pareigūnams, nei ugniagesiams gelbėtojams iki šiol nepavyko surasti.

Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie 3 val. neblaivaus, neturinčio vairuotojo pažymėjimo anykštėno Rolando Pipiro vairuojamas VW“Golf“ prieš Šventosios tiltą nušoko nuo kelio ir atsidūrė upėje. Į miestą nuo Svėdasų pusės įvažiuojantį automobilį ties „Rudilės“ degaline stabdė policijos patrulis. Vairuotojas nestojo ir milžinišku greičiu įlėkė į miestą.

Per avariją vienas iš keleivių 18-metis A.Baranausko vidurinės mokyklos moksleivis Vytenis Parachonko buvo sužeistas, o automobilio savininkas 24-erių Vaidas Leleika dingo iš įvykio vietos. Jis buvo pastebėtas plaukiantis upe. Policijos pareigūnu nuomone, realu, jog V.Leleika nelipo į krantą, o puolė plaukti todėl, jog nesusivokė situacijoje, galbūt jam buvo sutrenktos smegenys.

Šiandien (11.16) Anykščiuose plačiai sklandė kalbos, jog gelbėtojai rado V.Leleikos kūną, tačiau policijos viršininkas Raimundas Razmislavičius apie 16 val. „Anykštai“ sakė, kad kol kas nei policinkų nei gelbėtojų paieškos nedavė rezultatų.

Komisaras paklaustas, ar dėl įvykusios avarijos negali kristi šešėlis ant policijos pareigūnų  teigė, kad „tokių gaudynių, kaip žmonės įsivaizduoja“ nebuvo. R.Razmislavičiaus dėstė, kad patruliams buvo staigmena, jog nestojo į miestą įvažiuojantis automobilis. Ir kol policininkai įsėdo į savo automobilį bei pradėjo važiuoti paskui „Golfą“, praėjo šiek tiek laiko, todėl pareigūnai nespėjo  „prisiklijuoti“ prie šio automobilio.    

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta