Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti
Narams iš Utenos dirbti trukdė didelė srovė.
Ketvirtadienį ir penktadienį upėje buvo ieškoma Vaido Leleikos.

 

Ketvirtadienį ir penktadienį upėje buvo ieškoma Vaido Leleikos.

 Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie 3 val. neblaivaus, neturinčio vairuotojo pažymėjimo anykštėno Rolando Pipiro vairuojamas VW“Golf“ prieš Šventosios tiltą nušoko nuo kelio ir atsidūrė upėje. Į miestą nuo Svėdasų pusės įvažiuojantį automobilį ties „Rudilės“ degaline stabdė policijos patrulis. Vairuotojas nestojo ir milžinišku greičiu įlėkė į miestą.

Per avariją vienas iš keleivių 18-metis A.Baranausko vidurinės mokyklos moksleivis Vytenis Parachonko buvo sužeistas, o automobilio savininkas 24-erių Vaidas Leleika dingo iš įvykio vietos. Jis buvo pastebėtas plaukiantis upe. Policijos pareigūnu nuomone, realu, jog V.Leleika nelipo į krantą, o puolė plaukti todėl, jog nesusivokė situacijoje, galbūt jam buvo sutrenktos smegenys.

Ketvirtadienį Anykščiuose  sklandė kalbos, jog gelbėtojai rado V.Leleikos kūną, tačiau policijos viršininkas Raimundas Razmislavičius  „Anykštai“ sakė, kad kol kas nei policinkų nei gelbėtojų paieškos nedavė rezultatų.

Šiandien 10 valandą į Anykščius atvyko gelbėtojai iš Utenos, kurie kartu su anykštėnais apžiūrėjo dar didesnę upės dalį. Beje, narai  dirbti negalėjo dėl pernelyg didelės srovės Šventojoje.

Komisaras paklaustas, ar dėl įvykusios avarijos negali kristi šešėlis ant policijos pareigūnų  teigė, kad „tokių gaudynių, kaip žmonės įsivaizduoja“ nebuvo. R.Razmislavičiaus dėstė, kad patruliams buvo staigmena, jog nestojo į miestą įvažiuojantis automobilis. Ir kol policininkai įsėdo į savo automobilį bei pradėjo važiuoti paskui „Golfą“, praėjo šiek tiek laiko, todėl pareigūnai nespėjo  „prisiklijuoti“ prie šio automobilio.    

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta