Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Šiandien Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius švenčia 60-ąjį gimtadienį. Anykščių turizmo klasterio atstovai merą sveikino prie Lajų tako, kur rajono vadovo laukė siurprizas - paroda "Sigutis ir Šilelis". Lajų takas mero sveikinimui pasirinktas todėl, kad šis garsiausias Anykščių turizmo objektas yra ankstesnės kadencijos S.Obelevičiaus komandos projektas.

 

Prieš pietus S.Obelevičiaus laukė Anykščių vadovų klubo sveikinimas ir nedidelis darbas. Gamtininkas meras iš Vadovų klubo dovanų gavo buką, kurį sodino po savo kabineto langais. Prieš šią procedūrą vicemeras Dainius Žiogelis nežinia rimtai ar juokais pasakojo, kad bukas įsodintas į tą pačią vietą, kur dar pernai žaliavo liepa, kuri "dėl STT pasiklausymo įrangos nudžiuvo".

"Buką dovanojame todėl, kad meras ir jo komanda nėra aštrūs", - įteikdamas sodinuką kalbėjo Vadovų klubo vadovas, mero patarėjas Dalis Vaiginas.

Plačiau - "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Leonas

  Nuoroda

  Na, del pasiklausymo irangos, ja aptikti nera paprasta, taciau jau ir Lietuvoje yra imoniu, tuo uzsiimanciu https://detective.lt/paslaugosverslui/pasiklausymo-irangos-aptikimas/ manau kilus itarimams tikrai galima kreiptis ne tik politikams, bet ir verslininkams

  Prieš 6 dienas
 • Nereikia persistengti.

  Nuoroda

  Atkreipkim dėmesį, koks vaiginėlio aktyvumas ir noras įtikti. Ir plaktuku kala, Ir kažkokius maišus šnarina. Judesy amžinam ir palaimoj. Juokinga...

  Prieš 3 savaičių
 • Pastabėlė

  Nuoroda

  LR aplinkos ministro 2916m rugpjūčio 24 d. Nr.D1-165 redakcija
  MEDŽIŲ IR KRŪMŲ VEISIMO,VEJŲ IR GĖLYNŲ ĮRENGIMO TAISYKLĖS
  8.punktas. "Medžius ir krūmus draudžiama veisti:
  8.4. valstybinėje žemėje miestuose ir muesteliuose,nesuderinus su savivalsybe ar tos žemės valdytoju, naudotoju ar neturint įgaliojimų tame sklype tvarkyti želdinius."
  Klausimas - ar buvo pateikti prašymai į savivaldybės administraciją dėl tokių iniciatyvų kaip "Dalio Vaigino Ąžuoliukas"; "Sigučio Obelevičiaus bukas" ?
  Ar tos taisyklės negalioja Anykšių rajone?

  Prieš mėnesį
 • Išvada

  atsakymas į: Pastabėlė Nuoroda

  Daug kas Anykščiuose negalioja... Eismo taisyklės, viešoji tvarka, gamtos įstatymai masiškai pažeidžiami "Devilstone" renginio metu. Pareigūnai į tai nekreipia dėmesio! O jūs kalbat apie krūmų veisimo taisykles. Mieloč.

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  pagal Jurgi ir kepure

  Prieš mėnesį
 • oho

  Nuoroda

  oi kiek juoko pavarė komentat. "ANYKČIAI KVATOJASI". Ilgam bus.

  Prieš mėnesį
 • Sss

  Nuoroda

  Ot mum rupi, kad kazjoks diedas svencia 60 meti,stebuklas musu skurdziuose Abyksciuose,dieve begim gal sveikint sito diedo

  Prieš mėnesį
 • ANYKŠČIAI KVATOJASI

  Nuoroda

  NAUJAUSIAS ANYKŠČIŲ ANEKDOTAS: BUKAM PO LANGU BUKĄ PASODINO!
  Tokios kiaulystės iš patarėjo chebros meras nesitikėjo...

  Prieš mėnesį
 • Sveikinimai nuo Panevėžio

  atsakymas į: ANYKŠČIAI KVATOJASI Nuoroda

  Nespėjo atvykti - arkliai pavedė https://www.youtube.com/watch?v=MShIkca8Yzw

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Iš filmo ,,Linksmybės tęsiasi,, 2 dalis

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau