Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

- Padavėjau, mano sriuboje negyva musė!
- Tokia didelė, mėlyna?
- Taip!!!
- Tai puiku... Ji čia visiems jau buvo įkyrėjusi...

Komentaras

Juozas:„Akivaizdu, kad vietos valdžios adminidtracija šitą renginį organizavo tik pagal privalomas instrukcijas dėl varnelės. Deja, rajono Taryba, kuri tvirtins biudžeto projektą, su savo rinkėjais nebendrauja ir nediskutuoja susitikimuose apie esminį rajono veiklos variklį, t.y. finansus ir jų panaudojimo sritis, įgyvendinant savivaldos funkcijas. Demokratija prasideda ir baigisi siaurame tarybos narių ir savivaldybės administracijos susitarime."

Skaityti komentarus (2)

Įprasta, kad lyginame, kokia buvo praėjusios kadencijos vietos valdžia, kokia yra naujai išrinktoji.
Kokius esminius skirtumus tarp pastarųjų dviejų vietos valdžių pastebite? Kurioje srityje dabar Anykščių rajono savivaldybė dirba geriau?

Alvydas JANICKAS, Anykščių miesto gyventojas:
- Kol kas suėjo šimtas dienų nuo naujos kadencijos valdžios darbų pradžios, tai pirmas įspūdis, kad ši valdžia yra pakankamai demokratiška. Valdoma ne taip, kaip buvo praėjusią kadenciją, kai meras buvo ,,viršūnė“, o visi kiti ,,apačios“. Meras vienintelis teisus, sprendžia, kam gyventi, o kam mirti, sprendžia, kieno galvos risis savivaldybės laiptais. Susidaro įspūdis, kad dabartinė valdžia tarpusavyje daug bendrauja, diskutuoja ir priima kolegialius sprendimus.
O situacija Anykščių rajono savivaldybėje yra nepavydėtina. Kokią ją paveldėjo meras Kęstutis Tubis, ji buvo žymiai geresnė. Sprendimai, ypač artėjant metų pabaigai, lauks pakankamai nepopuliarūs, kadangi kiek domiuosi, didžiuliai trūkumai yra savivaldybės biudžete.Teko dalyvauti Šlavėnų bendruomenės susitikime su rajono valdžia, tai pats meras paskelbė, kad rugpjūčio 13 dieną savivaldybės sąskaitoje buvo tik 60 tūkst. eurų, o sąskaitų savivaldybei atsiskaityti išrašyta už pusę milijono eurų. Neatmesiu, kad gali tekti galvoti apie nemokamas atostogas, nes nelabai matyti, kad pinigų biudžete iš kažkur atsiras.
Tiesa, pernai Anykščių miesto šventei organizuoti buvo išleista 80 tūkst. eurų, o šiemet tik 20 tūkst. eurų. Ir man šių metų šventė tikrai nebuvo blogesnė nei praėjusių metų. Priimami taupesni sprendimai ne visada yra blogesni.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • R0MAS

  Nuoroda

  tai kad reikia , ir butinai reikia audita daryti savivaldybej ir visose valstybinese imonese, , matytusi kaip sekasi viesieji pirkimai, ai reikia auditoriai kad butu nepriklausomi , ne valstybiniai , nesjuk tas pats kisenius, reikia is kitos salies kad butu , na BRIUSELIO ar Hagos , ir isleisti istatyma ,kad grazintu kur padaryti gisheftai , cia pamastymas,,,,,

  Prieš 6 mėnesių
 • Geriausia mintis

  Nuoroda

  Uždaryti šita savivaldybę ("..kibeni materi, blet "..)..Kiek ji mums "siurbs kraują" ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Tegul

  Nuoroda

  Nuperka kokią mašinadebesym šienauti ir biudžetas bus tuščias o visa valdžia galės pasileisti atostagu

  Prieš 6 mėnesių
 • juokiausi puse valandos

  atsakymas į: Tegul Nuoroda

  ..savivaldybe tegu nusiperka mašiną debesims šienauti...
  Turės visą kolekciją...
  Mašinas upei šienauti..., debesims, ir gal dar savo susmirdusiems tarpukojams kokią... ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Tuomet Jezus pažvelgė i Petra

  Nuoroda

  ir paklausė..Kodėl tu pyksti ant jų..? Juk jis sėdės Dievo dešnėje ? Gal tave reikia nuvesti pas Pilotą ?....:-) Juk kas yra Ciesoriaus - jam reikia ir atiduoti ? O kas yra Dievo..yra jo..? Kodėl tu manai kitaip ?...:-)

  Prieš 6 mėnesių
 • Labas

  Nuoroda

  Šlavenu Jacunckiok ! Kaip ten gyvenvietėje su asfaltu ?
  Gintulis

  Prieš 6 mėnesių
 • Mariotė

  atsakymas į: Labas Nuoroda

  Su asfaltu taip pat, kaip ir su vandeniu. 2 bokštai, bet vandens nėra. Ir valdžia sakė, kad nebus. O kol nebus vandens trasų, tol nebus ir asfalto.

  Prieš 6 mėnesių
 • Gintulis

  atsakymas į: Labas Nuoroda

  Janickiok....
  Pardon...

  Prieš 6 mėnesių
 • Sa

  Nuoroda

  Nesuprantu, kas cia pasikeite? :Dvisi tie patys veidai kaip ir praeita kadencija, tik dabartinis meras buvo vicemeru, o buves meras dabar tarybos narys ar kas ten toks :) ir kaikuriems pareigos pasikeite tai tiek ir pastebejimu :)

  Prieš 6 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  i zmogeli paziurekite kad napvirstu tamsoje nera sviesos kad visuomeninis transportas nuveztu kur reik o dabar dziaugiates kad valdzia maziau pompastikos parode -ar sukvailejome kad lozungais vel pradejome tiketi

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau