Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti

Ketvirtadienį, rugpjūčio 29-ąją, Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose buvo tęsiama liudininkų apklausa buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio baudžiamojoje byloje.

 

Teisme liudijo K.Tubio visuomeniniam rinkimų komitetui aukojusi kaunietė Daiva Gudavičienė, Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Anykščių skyriaus darbuotojai Renata Tubienė, Valdas Čenys ir Lina Venckienė bei Anykščių rajono savivaldybės administracijos darbuotojos Audronė Savickienė, Alvita Vitkienė, Vida Jakniūnienė ir Rima Budreikienė.

NŽT darbuotojai teismui aiškino, kaip ir kodėl jie atliko sklypo, esančio Šaltupio gatvės 6 A, kadastrinių matavimų korekcijas, o savivaldybės valdininkai pasakojo apie savo veiksmus.

Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vyriausioji specialistė A.Vitkienė teismui dėstė, jog jos teisioginė vadovė, Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja A.Savickienė nurodė skubiai atlikti veiksmus, kad Šaltupio g. 6A sklype būtų galimos statybos. ,,Turi būti skubiai atlikta, nes to prašo valdžia“, - teismui sakė A.Vitkienė. Teisėjos Monikos Benetės perklausta - kokia valdžia? A.Vitkienė sakė, kad jai A.Savickienė nurodžiusi, kad ,,aukščiausiasis“. ,,Supratau, kad meras“,- sakė A.Vitkienė.

Vėliau liudijusi A.Savickienė tikino, kad K.Tubio ,,aukščiausiuoju“ ji nevadina. Į K.Tubį oficialioje aplinkoje A.Savickienė sakė kreipdavusis tik ,,mere“, o neoficialioje - vadindavo ir Kęstučiu, mat jiedu buvę bendraklasiai.

Apie Šaltupio gatvės 6 A sklypo peripetijas, apie vizą ant rašto ,,prašau informuoti kas 3 dienas“ bei kodėl savivaldybės valdininkai taip rūpinosi valstybinės žemės sklypu - šeštadienio ,,Anykštoje“.

Priminsime, jog Šaltupio gatvės sklypas figūruoja pirmajame K.Tubio baudžiamosios bylos epizode. Buvęs Anykščių rajono meras K.Tubis kaltinamas, jog prekiavo poveikiu, bandydamas padėti anykštėnui Rimvydui Kugiui išsinuomoti šį valstybinės žemės sklypą, o už tai mainais turėjo gauti finansinę paramą visuomeniniam rinkimų komitetui.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau