Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti

Šiandien sušauktame  6-ajame, neeiliniame, Anykščių rajono tarybos posėdyje, Anykščių vrajono merui Sigučiui Obelevičiui iki kadencijos pabaigos nustatytas individualus darbo režimas, nes jis dar papildomai dirba Traupio pagrindinės mokyklos mokytoju.  Tokiam sprendimui prieštaravo Anykščių rajono tarybos narys Kęstutis Tubis, praėjusią kadenciją kartu su S. Obelevičiumi dirbęs vienoje komandoje ir daugelio Anykščių rajono tarybos narių nuostabai ėmęs kalbėti apie tai,kaip jo bendražygis blogai dirbo.
"Meras turi žinoti daug klausimų. Pamenu praeitoje kadencijoje jis daug klausimų nežinodavo, nes dvi dienas į savivaldybę jis atvykdavo per pietus.Po to sėdi per pietus ir po pietų sėdi savo kabinete, niekas pas jį neužeina. Kitas dalykas, po darbo durys uždaromis ir niekas nepakliūva. Kam toks darbas reikalingas?", - klausė K.Tubis.
Anykščių rajono mero pavaduotojas D.Žiogelis į tokias K.Tubio pastabas atsakė aštria replika.
"Sėdima Lukiškėse arba Pravieniškėse.O visur kitur kabinetuose yra dirbama", - rėžė D.Žiogelis.

 Plačiau apie posėdį - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimukas

  Nuoroda

  A tai da šytas vagis da nepasadytas kalejiman už poveikia prekybu ? Šitam gi vagiui uždrausta net lunkytus savaldybes pastati raše gi laikrasti ?

  Prieš 9 mėnesių
 • komentr."Įdomu"

  Nuoroda

  Esmė labai aiški ir suprantama:būdamas viešas ar ne viešas asmuo TIKRAI TURĖTŲ GERAI PAGALVOTI PRIEŠ GARSIAI ĮŽEIDŽIANČIAI PERLIKUOJANT KITAM ASMENIUI(nesvarbu koks tas kitas yra) ir jeigu "tas kitas"asmeniškai nieko blogo nepadarė replikuojančiam.

  Prieš 9 mėnesių
 • komentr."w"

  Nuoroda

  Kodėl,ponia/pone,taip susinervinot dėl komentarų gerb.merui?Kiekvienas turi teisę pareikšti savo nuomonę,tik be įžeidinėjimų!Jokia čia gėda!Klausimai labai aiškūs ir konkretūs,kas liečia"kelias valandas"mokykloje,kai meras atlieka LABAI ATSAKINGAS PAREIGAS ANYKŠČIŲ RAJONUI.Jeigu kertasi tiesioginio darbo darbo valandos su papildomu darbu,tai kaip geriau?Žinoma,jog jis puikus specialistas,mandagus tolerantiškas žmogus-tuo mes anykštėnai džiaugiamės,bet kaip iškilo neaiškumų į viešumą-tai nieko blogo nelinkėdami anykštėnai ir reiškia savo nuomonę.Tai kas jums blogai,ponia\pone?

  Prieš 9 mėnesių
 • TIK

  Nuoroda

  TOKS tas vadinamsis LT VRM sistemos pulkininkas-lyg dvasios elgta.Per tokius ir valstybe nesigavo,tik zaidziantis isvogtas pan Benjaminas Kordusas dvarelis....KAPUT ateina,lyg nudrengstam paspirtukui..

  Prieš 9 mėnesių
 • MOKINIAI TURI PUIKŲ MOKYTOJĄ.KEISTI ŽMONELIAI.KELIOS VALANDOS MOKYKLOJE.AR NE GĖDA RAŠINĖTI NESĄMONES.

  Prieš 9 mėnesių
 • anykštėnei

  Nuoroda

  Galėjo ponas Obelevičius užsiimti tik moksline veikla,auginant įv.augalus.Tada niekam nekiltų klausimų ir dėl darbo mokykloje.Bet kai pasirinko dirbti rajono vadovu-vadinasi turi būti konkretus susikoncentravimas mero statusui.Ne veltui kyla rinkėjų nuogąstavimai,net abejonės,kodėl meras taip blaškosi per 2 darbovietes?O kad meras yra viešas asmuo,tai nenuostabu, kad yra labai gerai matomi jo veiksmai ir veikla.

  Prieš 9 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Tegul meras tomis dienomis kai dirbs ilgiau, bus po darbo valandų žmones priima. Gerai bus dirbantys galės pakliūti pas merą. Merui nebus taip nobodu vienam savivaldybėje. Dar kada rakinamos savivaldybės durys jeigu 17 val.

  Prieš 9 mėnesių
 • Pastebėjimas Gerb.Žiogeliui

  Nuoroda

  Labai nesmagiai klausosi Jūsų kandi replika apie "sėdėjimą ar darbą".Prieš tėkšdamas kažką garsiai-pirmiau gerai apgalvokit,kad nemandagiai ištarta frazė kitam negrįžtų atgal.Juk dirbote vienoje komandoje,o mandagumas ir tolerancija visur reikalinga,nes parodo žmogaus vidinę kultūrą.

  Prieš 9 mėnesių
 • Įdomu

  atsakymas į: Pastebėjimas Gerb.Žiogeliui Nuoroda

  apie kokią čia bendrą darbo komandą tarp vicemero ir teisiamo exmero kalbate, gal kažką slapto ir visuomenei nežinomo galite paviešinti

  Prieš 9 mėnesių
 • komentr."Ir yra atsakymas"

  Nuoroda

  Kodėl neparašėt kokiomis dienomis ir valandomis meras dirbo ir dirba Traupio mokykloje?Tad jūsų rašymo leksika parodo,jog esate tikras "žinovas".O be to savivaldybė tikrai būna uždaryta 18 val(nebent valytojos valosi).Ar žinote,kodėl meras antradieniais bei penktadieniais atvyksta ne nuo 8 val.?Kokios priežastys jam trukdo?

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau