Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Šaunus vicemeras Dainius Žiogelis, po gimtadienio dėkodamas jį pasveikinusiems žmonėms, neatsargiai prasitarė, jog galima jam teikti pasiūlymus, klausimus. Pasiūlymų savivaldybei esu pateikęs gana nemažai, o vat klausimą, bac ir užudaviau: kaip atsitiko, kad naujai paskirtam komunalinio vadovui paskirtas 3,5 tūkstančio eurų dydžio atlyginimas.

Didžioji dauguma anykštėnų dirba už minimalų atlygį, kas dešimtas visai neturi darbo... Būdamas Sodros vadovu su visomis klasėmis ir maksimaliu stažu Valstybės tarnybai gaudavau tūkstantį eurų. Dar gražiau, kitas savivaldybės įmonės vadovas gauna, dėmesio, 4 tūkstančius į mėnesį. Ar padoru tiek duoti ir ar padoru tiek imti, kai valdžia kaskart žvalgosi į mūsų pinigines? Tipo- tokia skaičiavimo metodika. Kiškit ją į šiukšlių dėžę- kam galvos ant pečių! Vos ne kiekvienam teisės akte nurodoma, jog vadovautis reikia protingumo kriterijais. Keista, o partijos kalba apie atskirties mažinimą, apie socialiai pažeidžiamų žmonių apsaugą. Tuo tarpu rajono taryba net nesvarsto nuskriaustų žmonių integravimo į visuomenę ar darbo rinką programų. Gi pakeikti benamį ar bedarbį visi linkę... Ekonomistas Raimondas Kuodis pateikė labai gerą palyginimą. Užkaskim 9 kaulus ir paleiskim 10 šunų- vienas jų bus „tinginys“, nes neras kaulo. Kam kaltinti bedarbį, jei nėra darbo, kam keikti bomžą, jei rajone nesama jų gelbėjimo programos? Joks benamis rytoj ar po mėnesio nenusipirks namo ir neateis į savivaldybės organizuojamą konkursą pareigoms užimti. Mero patarėja socialiniame tinkle pasiguodė, jog renginyje giedodama „Lietuva brangi“ ar „Marija Marija“ verkė. Svarbus faktas, nieko nesakau, tačiau ar pastebim, kaip verkia bedarbės mamos, ruošdamos į mokyklą du ar tris vaikučius, ar pastebim, kai tvenkiasi ašaros žmonėms, praradusiems viltį sąžiningai laimėti konkursą ir randantiems vienintelę išeitį- susikrauti čemodaną ir skraidyti liūdesio lėktuvais. Ar valdininkai verkia dėl jų?

 

Juozas Ratautas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mano nuomone

  Nuoroda

  geras straipsnis...

  Prieš mėnesį
 • ,,,

  Nuoroda

  Geras straipsnis visiskai pritariu p.Ratautui

  Prieš mėnesį
 • Žiniai

  Nuoroda

  Ministro alga- 4,5 tūkst. eurų, prezidentė Grybauskaitė gaudavo prieš kurį laiką 5 tūkst. O savivaldybės įmonių vadovai, kurie gyvena iš mūsų sumokėtų mokesčių kiek?
  Dar reikia patikrinti kitų darbuotojų algas ir etatų reikalingumą.

  Prieš mėnesį
 • Aišku

  Nuoroda

  Esmė aiški. Ratautas turėjo visokių kategorijų, bet gaudavo mažą algą, dabar jam gaila, kad kiti gaus didelę. 1000 buvo maža algą?

  Prieš mėnesį
 • kodėl visi burnojat, pykstat

  Nuoroda

  dėl vadovų atlyginimų, konkursų ir pan., bet kai Ratautas parašo tiesą, tai jį su žemėmis maišot?

  Prieš mėnesį
 • kazys

  Nuoroda

  taigi sapoka dirba,o tu ten tik buvai .Jauti skirtuma?

  Prieš mėnesį
 • Ir

  Nuoroda

  Vel tas plikas debilelis kalba

  Prieš mėnesį
 • algis

  Nuoroda

  geras atlyginimas yra puiku tik dabar reik ta gaveja priversti dirbti kad matytusi zmonems rezultatai o ne ataskaitose savivaldybei butu

  Prieš mėnesį
 • LADY GAGA

  Nuoroda

  Oi, ar tik Anykšta nesusijungė su Nykščiais.lt? Ten lygiai toks pats straipsniokas patalpintas.

  Prieš mėnesį
 • Julija

  atsakymas į: LADY GAGA Nuoroda

  Bitvinskas iš Anykštos deleguotas į nykščius tai natūralu

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau