Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Šį ketvirtadienį Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė Vilniuje dalyvauja konferencijoje „Kasmetinis  valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių rezultatų pristatymas“.


Konferencijoje, kurioje dalyvaus valdysenos ekspertai bei per 300 aukščiausių valstybės ir savivaldybės valdomų įmonių vadovų, bus įvertinami 2018-aisiais pasiekti įmonių rezultatai, jų uždirbta grąža valstybei, įveikti iššūkiai bei diskutuojama apie tolimesnes valdysenos efektyvinimo galimybes.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Geras

    Nuoroda

    Geras darbas konferencijos, kelionės

    Prieš 8 mėnesių