Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Šį ketvirtadienį Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė Vilniuje dalyvauja konferencijoje „Kasmetinis  valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių rezultatų pristatymas“.


Konferencijoje, kurioje dalyvaus valdysenos ekspertai bei per 300 aukščiausių valstybės ir savivaldybės valdomų įmonių vadovų, bus įvertinami 2018-aisiais pasiekti įmonių rezultatai, jų uždirbta grąža valstybei, įveikti iššūkiai bei diskutuojama apie tolimesnes valdysenos efektyvinimo galimybes.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Geras

    Nuoroda

    Geras darbas konferencijos, kelionės

    Prieš mėnesį