Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Rugsėjo 16-ąją, pirmadienį, turėjęs vykti artimiausias buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio teismo posėdis atšauktas. Kitas posėdis suplanuotas rugsėjo 26-ąją.

 

 

Rugsėjo 16-osios posėdis atšauktas, nes susidubliavo vieno iš K.Tubio advokatų bylos. Rugsėjo 26-ąją teismas turėtų apklausti liudininkus pagal baudžiamosios bylos epizodą, kurio ,,herojus“ - buvęs Anykščių rajono tarybos narys Arvidas Pajuodis. Jis į teismą kviečiamas liudininku. Rugsėjo 26-osios posėdyje liudyti turėtų ir Dalis Vaiginas, Donaldas Vaičiūnas, Alvydas Gervisnkas.

Prekyba poveikiu kaltinamo K.Tubio bylą nagrinėja Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmų teisėja Monika Benetė.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Priesaika prie pušies

  Nuoroda

  "..Aš Tučka Jeronimas pasižadu, visada kame pildyti savo vado paliepimus, užgrobtą dičturčių lobį atiduoti Dervinų pušies iždui ! Nieko, net menkiausio daikto sau nepasilikdamas !...Keršyti ponams visokiausiais būdais, o jeigu reikės atimti ir gyvybę ! Visur ir visada padėti varguoliams, ir niekada jiems nedaryti skriaudos ! ..."

  Prieš mėnesį
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Ruoškite atsiprašymo kalbas.

  Prieš mėnesį
 • Gerbimam Audroniui G.

  Nuoroda

  Ar tai asmenybės susidvejinimo atvejis?
  Mintyse nusprendžiau, kad su A.Pajuodžiu santykius nutrauksiu./.../. K.Tubis A.Pajuodžiu sakė nepasitikėjęs, net Tarybos narį, pagal liberalų sąrašą išrinktą Donatą Tuską perspėjo, kad atsargiai su juo bendrautų. ,,Aš su A.Gervinsku ir A.Gališanka kalbėjau, kad priimti A.Pajuodžio į ,,Anykščių vandenis“ nederėtų“, - tikino kaltinamasis, kad ne tik nereikalavęs, jog A.Pajuodžiui būtų savivaldybės valdomoje bendrovėje surastas darbas, bet atvirkščiai - pats pataręs jo neįdarbinti.

  Prieš mėnesį
 • to Gerbimam Audroniui G.

  atsakymas į: Gerbimam Audroniui G. Nuoroda

  Nieko naujo. Kas su teisiamuoju bendravo daugiau, tai nenustebs, kad jis yra bobų boba. Visados buvo mėgėjas pletkavoti ir apkalbėti kitus. Apšnekėjo Pajuodį ir priprašė į komitetą. Apšnekėjo Savicką ir davė 15 vietą. O Gališankai, koks jis ten be būtų davė net aukštai vietą.

  Prieš mėnesį
 • Byla

  Nuoroda

  Sekanti karta, susirgs advokatas, paskui vel dubliuosis posedziai.
  Bus pasaka be galo....

  Prieš mėnesį
 • Kas sumokės už Pajarsko nušalinimą? Klausimas teisininkui Tubiui.

  Prieš mėnesį
 • Rugsejo 26 posedis

  atsakymas į: o Nuoroda

  kopija teksto iš Anykšta:.."...rajono tarybos narys A.Pajuodis reikalavo mero K.Tubio (parduodantis poveikį), pastarąjį įdarbinti UAB "Anykščių vandenys" direktoriumi, už tai A.Pajuodis atsilygins (perkantis poveikį) paveikdamas rajono tarybos daugumą balsavimu atleidžiant ligoninės direktorių D.Vaiginą iš pareigų..."
  Laikraštis Anykšta skelbė...!

  Prieš mėnesį
 • apsirikote panele

  atsakymas į: o Nuoroda

  jis tik mentas buvo - net taip R.Gižinskas sakė ?

  Prieš mėnesį
 • Sss

  Nuoroda

  Nebejuokinkit su situo Vaiginu,dar maza cirku krete ligoninej su A Pilkauskaite ,zmones prijuokino abu

  Prieš mėnesį
 • Kas mūsų nesužlugdo

  atsakymas į: Sss Nuoroda

  Cirkininką žinome tik vieną. Mums jei cirkų užtenka.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau