Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Rugsėjo 16-ąją, pirmadienį, turėjęs vykti artimiausias buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio teismo posėdis atšauktas. Kitas posėdis suplanuotas rugsėjo 26-ąją.

 

 

Rugsėjo 16-osios posėdis atšauktas, nes susidubliavo vieno iš K.Tubio advokatų bylos. Rugsėjo 26-ąją teismas turėtų apklausti liudininkus pagal baudžiamosios bylos epizodą, kurio ,,herojus“ - buvęs Anykščių rajono tarybos narys Arvidas Pajuodis. Jis į teismą kviečiamas liudininku. Rugsėjo 26-osios posėdyje liudyti turėtų ir Dalis Vaiginas, Donaldas Vaičiūnas, Alvydas Gervisnkas.

Prekyba poveikiu kaltinamo K.Tubio bylą nagrinėja Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmų teisėja Monika Benetė.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Priesaika prie pušies

  Nuoroda

  "..Aš Tučka Jeronimas pasižadu, visada kame pildyti savo vado paliepimus, užgrobtą dičturčių lobį atiduoti Dervinų pušies iždui ! Nieko, net menkiausio daikto sau nepasilikdamas !...Keršyti ponams visokiausiais būdais, o jeigu reikės atimti ir gyvybę ! Visur ir visada padėti varguoliams, ir niekada jiems nedaryti skriaudos ! ..."

  Prieš 8 mėnesių
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Ruoškite atsiprašymo kalbas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Gerbimam Audroniui G.

  Nuoroda

  Ar tai asmenybės susidvejinimo atvejis?
  Mintyse nusprendžiau, kad su A.Pajuodžiu santykius nutrauksiu./.../. K.Tubis A.Pajuodžiu sakė nepasitikėjęs, net Tarybos narį, pagal liberalų sąrašą išrinktą Donatą Tuską perspėjo, kad atsargiai su juo bendrautų. ,,Aš su A.Gervinsku ir A.Gališanka kalbėjau, kad priimti A.Pajuodžio į ,,Anykščių vandenis“ nederėtų“, - tikino kaltinamasis, kad ne tik nereikalavęs, jog A.Pajuodžiui būtų savivaldybės valdomoje bendrovėje surastas darbas, bet atvirkščiai - pats pataręs jo neįdarbinti.

  Prieš 8 mėnesių
 • to Gerbimam Audroniui G.

  atsakymas į: Gerbimam Audroniui G. Nuoroda

  Nieko naujo. Kas su teisiamuoju bendravo daugiau, tai nenustebs, kad jis yra bobų boba. Visados buvo mėgėjas pletkavoti ir apkalbėti kitus. Apšnekėjo Pajuodį ir priprašė į komitetą. Apšnekėjo Savicką ir davė 15 vietą. O Gališankai, koks jis ten be būtų davė net aukštai vietą.

  Prieš 8 mėnesių
 • Byla

  Nuoroda

  Sekanti karta, susirgs advokatas, paskui vel dubliuosis posedziai.
  Bus pasaka be galo....

  Prieš 8 mėnesių
 • Kas sumokės už Pajarsko nušalinimą? Klausimas teisininkui Tubiui.

  Prieš 8 mėnesių
 • Rugsejo 26 posedis

  atsakymas į: o Nuoroda

  kopija teksto iš Anykšta:.."...rajono tarybos narys A.Pajuodis reikalavo mero K.Tubio (parduodantis poveikį), pastarąjį įdarbinti UAB "Anykščių vandenys" direktoriumi, už tai A.Pajuodis atsilygins (perkantis poveikį) paveikdamas rajono tarybos daugumą balsavimu atleidžiant ligoninės direktorių D.Vaiginą iš pareigų..."
  Laikraštis Anykšta skelbė...!

  Prieš 8 mėnesių
 • apsirikote panele

  atsakymas į: o Nuoroda

  jis tik mentas buvo - net taip R.Gižinskas sakė ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Sss

  Nuoroda

  Nebejuokinkit su situo Vaiginu,dar maza cirku krete ligoninej su A Pilkauskaite ,zmones prijuokino abu

  Prieš 8 mėnesių
 • Kas mūsų nesužlugdo

  atsakymas į: Sss Nuoroda

  Cirkininką žinome tik vieną. Mums jei cirkų užtenka.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau