Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)
UAB "Anykščių vandenys" direktorius Alvydas Gervisnkas netrukus turės pavaduotoją

Rugsėjo pabaigoje vyks UAB Anykščių vandenys  direktoriaus pavaduotojo konkursas. Šiam konkursui registravosi penki pretendentai. Tiesa, kol kas nėra žinoma, keli iš pretendentų atitinka konkursinius kvalifikacinius reikalavimus. 

 UAB Anykščių vandenys direktorius Alvydas Gervinskas be pavaduotojo dirba jau antrus metus. Pradžioje jis pats buvo direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas, o šiemet, po konkurso, tapo nuolatiniu bendrovės vadovu. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Priesaika prie pušies

  Nuoroda

  "..Aš Tučka Jeronimas pasižadu, visada kame pildyti savo vado paliepimus, užgrobtą dičturčių lobį atiduoti Dervinų pušies iždui ! Nieko, net menkiausio daikto sau nepasilikdamas !...Keršyti ponams visokiausiais būdais, o jeigu reikės atimti ir gyvybę ! Visur ir visada padėti varguoliams, ir niekada jiems nedaryti skriaudos ! ..."

  Prieš mėnesį
 • manau

  Nuoroda

  ar jau ten tiek daug darbo,kad neapseinama be pavaduotojų. Poliklinikoje,vandenyse,kike .Už tpkius atlyginimus galima ir naktimis vartyti popierius. Kiek girdisi gerai patarinėja vyr buhalteriai. Manau nereikalingas ir juristas,bet... Atlyginimą padarykite tik minimalų kaip visiems mirtingiesiems.

  Prieš mėnesį
 • Interesantas

  Nuoroda

  Kodėl šis konkursas nepaviešintas Savivaldybės interneto svetainėje?

  Prieš mėnesį
 • Todėl

  atsakymas į: Interesantas Nuoroda

  Todėl, kad ne savivaldybė organizuoja. Poliklinikos pavaduotojo, mokyklos ūkvedžio ar pn. neskelbiami.

  Prieš mėnesį
 • nuojauta

  atsakymas į: Interesantas Nuoroda

  tokie konkursai viešinami VTD informacinėje sistemoje visai Lietuvai, o ne kaimelių laikraščiuose.

  Prieš mėnesį
 • šeip

  atsakymas į: nuojauta Nuoroda

  Normalus žmogus užsiprenumeruoja, kad jam atsiustų darbo pasiūlymus ir žino. Man atsiuntė.

  Prieš mėnesį
 • Mintyse nusprendžiau, kad su A.Pajuodžiu santykius nutrauksiu./.../. K.Tubis A.Pajuodžiu sakė nepasitikėjęs, net Tarybos narį, pagal liberalų sąrašą išrinktą Donatą Tuską perspėjo, kad atsargiai su juo bendrautų. ,,Aš su A.Gervinsku ir A.Gališanka kalbėjau, kad priimti A.Pajuodžio į ,,Anykščių vandenis“ nederėtų“, - tikino kaltinamasis, kad ne tik nereikalavęs, jog A.Pajuodžiui būtų savivaldybės valdomoje bendrovėje surastas darbas, bet atvirkščiai - pats pataręs jo neįdarbinti.

  Prieš mėnesį