Ar šią vasarą jau maudėtės upėje, ežere arba jūroje?

Dienos anekdotas

Aš išbandžiau daugybę priemonių indams plauti. Bet geriausia visgi žmona.

Komentaras

vairuotojas:„sutvarkykit tramplina per gelezinkelio begius Biliuno gatvej,sarmata miesto sveciu."

Skaityti komentarus (1)

Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai ketvirtadienį tęsė buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio baudžiamosios bylos nagrinėjimą. Ketvirtadienį liudininkais pakviesti buvę K.Tubio komiteto nariai - Alvydas Gervinskas, Donaldas Vaičiūnas, Audronius Gališanka ir Arvidas Pajuodis, buvęs Anykščių ligoninės direktorius Dalis Vaiginas bei Anykščių rajono savivaldybės kontrolierius Artūras Juozas Lakačauskas.

 

A.Pajuodis į teismą neatvyko, nes, kaip paaiškėjo, jis negavo teismo šaukimo, o išklausyti A.Gervinsko parodymų nebuvo spėta, nes kitų keturių liudininkų apklausos truko daugiau nei šešias valandas.

Ketvirtadienį teismas nagrinėjo vadinamąjį A.Pajuodžio epizodą, o didžiąją dalį posėdžio laiko visgi užėmė buvusio ligoninės direktoriaus D.Vaigino veiklos analizė.

Teismui buvo parodyti keli vaizdo įrašai, perklausyti keli garso įrašai. Viename iš vaizdo (ir garso) įrašų, kuriame filmuotas buvusio mero K.Tubio darbo kabinetas, su rajono vadovu finasinius komiteto reikalus aptarė visuomeninio komiteto pirmininkas A.Gervinskas ir buvęs mero patarėjas D.Vaičiūnas. K.Tubis vardino įmones ir asmenis, iš kurių tikėtina finansinė parama komitetui. O A.Gervinskas pasiūlė: "Ten, kur jums nepatogu, pasakykite man, aš nueisiu."

K.Tubis bendražygiams dėstė, jog po to, kai Vygantas Šližys "nuėjo su valstiečiais", turėjo pagerėti komiteto santykiai su "Kurklių karjeru", nes pastarąją įmonę V.Šližys neva "išmaudė"..

Kontrolierius A.J.Lakačauskas teismui aiškino, kad tai jo paties, o ne K.Tubio iniciatyva atliktas Anykščių ligonės auditas. Beje, viename iš J.A.Lakačausko pokalbių su K.Tubiu, kontrolierius pradžioje atsiskaitė ką nuveikė, tikrindamas ligoninę, o paskui aiškino, kad jo tarnyba turi pataupiusi pinigų. "Apie 2000 eurų liktų su visais paskatinimais, net jei ir mane paskatintumete." - merui kalbėjo kontrolierius.

"Pajuodis bus sąraše, nebus? Tai na...ui tada stengtis dėl jo", - su A.Gervinsku telefonu kalbėdamas apie UAB "Anykščių vandenys" struktūros pertvarką, po kurios galbūt atsirastų ir etatas A.Pajuodžiui, sakė tuometinis savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka. "Jei sąraše nebus - tai nu i nafik", - pritarė A.Gervinskas.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • TO SIAUBE

  Nuoroda

  tiesa,kaip jie dar drįsta lysti i valdžią.Kas tokius ir renka?Seniai reikiėjo vyti Šilumos Vaičiulį,Vandenų vaduką ir visiškai nereikalingą juristą

  Prieš 9 mėnesių
 • Pastaba

  atsakymas į: TO SIAUBE Nuoroda

  Vaičiulis nebuvo teisiamojo komitete.
  Kodėl jį pašalinti?
  Juristas ( šilumos ) buvo. Reiktų.

  Prieš 9 mėnesių
 • Jonas

  Nuoroda

  Padugnes kaip ju zmonos vaikai ..i akis anikstenams ziuri.....

  Prieš 9 mėnesių
 • sąrašas

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Alvydas GERVINSKAS
  Agnius ABRAŠKEVIČIUS
  Alfrydas SAVICKAS
  Algirdas GANSINIAUSKAS
  Algirdas PUPKIS
  Algirdas ŠIMKUS
  Algis BUKAUSKAS
  Aliutė KURMINIENĖ
  Arvidas PAJUODIS
  Asta MISIŪNĖ
  Asta SEREIKIENĖ
  Audronė SAVICKIENĖ
  Audronius GALIŠANKA
  Aušrius ŽĄSINAS
  Birutė TUSKIENĖ
  Daiva TYLIENĖ
  Dalius STASIUKONIS
  Dangira NEFIENĖ
  Dangirutė ČEKANAUSKIENĖ
  Danutė KUTKIENĖ
  Deividas RAMONAS
  Donaldas VAIČIŪNAS
  Donatas TUSKA
  Egidijus MATIUKAS
  Elvyra KARALIŪNIENĖ
  Gediminas KUTKA
  Gintaras RAŽANSKAS
  Gintautas PRANSKEVIČIUS
  Jolita ABRAŠKEVIČIENĖ
  Jonas BUZILIAUSKAS
  Jorūnė RAGAIŠIENĖ
  Julius JAKUBĖNAS
  Juozas MAČYS
  Jūratė BERNATONIENĖ
  Jurgita BANIENĖ
  Jurgita SENVAITIENĖ
  Kazys MORKŪNAS
  Kęstutis TUBIS
  Kristina BEINORYTĖ
  Laura PLISKAUSKIENĖ
  Ligita BUKAUSKIENĖ
  Linas PRAVILIONIS
  Neringa MISIŪNĖ
  Nijolė PRANCKEVIČIENĖ
  Prima VAIŠVILIENĖ
  Raimundas RAZMISLAVIČIUS
  Ramūnas BLAZARĖNAS
  Regina ŽVIRBLIENĖ
  Rita JUODIŠKIENĖ
  Rita ŠIMKIENĖ
  Rolandas JURKĖNAS
  Sigita MAČYTĖ-ŠULSKIENĖ
  Tadas TAURELĖ
  Vaida ZLATKUTĖ
  Viktorija NOREIKIENĖ
  Vilma PETRAITIENĖ
  Virginija PRANSKEVIČIENĖ
  Vytautas DATENIS
  Vytautas SENVAITIS
  Žana LOGINOVA
  Žydrė SAPRIGONAITĖ

  Prieš 9 mėnesių
 • siaube

  Nuoroda

  A.Gervinskas pasiūlė: "Ten, kur jums nepatogu, pasakykite man, aš nueisiu.Nesuprantu dabartinės valdžios, nejaugi tas veikėjas gali vadovauti vandenims?

  Prieš 9 mėnesių
 • Ylos lenda iš maišo

  Nuoroda

  "Man pasirodė, kad yra dokumentų klastojimo požymių“, - atsakė kontrolierius." Laikas teismui (kita byla) pradėti nagrinėti dokumentų kląstojimo ir lėšų švaistymo atvejus Anykščių ligoninėje! Kodėl tik dabar visuomenė apie tai sužino?

  Prieš 9 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Ylos lenda iš maišo Nuoroda

  Na kur tk ligoninej bardakelis,reikia dar zemetvarka papurtyti gerai paxiyrekit kiek ten aferu Petrauskas varo su zmoniu zememis,tai ko ten neziuri auditai ,o gal per daug padeda Dainiukas tokiems,kad pro akis praleidzia.

  Prieš 9 mėnesių
 • Tai kad

  atsakymas į: As Nuoroda

  Kontrolieriaus nerodo iniciatyvos. Prieš Vaiginą rodė ir nieko nepadarė. Užsakyta byla sužlugo. Įdomu ar premiją gavo, ar STT laiku išvedė Tubį?

  Prieš 9 mėnesių
 • Faktas kaip blynas !

  Nuoroda

  V.Šmigelskas rašo apie minėtą teismą: ",,Pastebėjau tokį faktą, kad ligoninės direktorius išvykęs į kitą miestą ir tuo pat metu budi. Išeina, kad ligoninės direktorius tuo pat metu yra dviejose vietose“, - apie tai, kokius pažeidimus aptiko atlikdamas ligoninės auditą, teisme nurodė A.J.Lakačauskas.
  ,,Koks skirtumas tarp D.Vaigino suteiktų paslaugų ir atlyginimo?“ - apie D.Vaigino, kaip gydytojo traumotologo, darbą Anykščių ligoninėje tuo metu, kai jis buvo ir ligoninės direktorius, A.J.Lakačausko paklausė kaltinamasis K.Tubis.
  ,,Per patikrinimo laikotarpį D.Vaiginas priėmė 12 pacientų ir gavo 9 tūkst. eurų atlyginimą. Man pasirodė, kad yra dokumentų klastojimo požymių“, - atsakė kontrolierius."
  Kitaip sakant, už vieno ligonio priėmimą D.Vaiginui sumokėta 750 eurų! Tokių įkainių Valstybinė ligonių kasa nėra už konsultaciją nustačiusi. Daktaro savanaudiškumas ir gobšumas lenda per akis. Tai kodėl jo už tokius dalykus neišmetė lauk iš posto, o laukė, kol pasibaogs kadencija? Kas tokį veikėją drįso prastūminėti į merus?! Kas jį padarė dabartinio mero patarėju?

  Prieš 9 mėnesių
 • Juokaujantis

  atsakymas į: Faktas kaip blynas ! Nuoroda

  Gera politpatarėjui šypsotis kai kolegos priėmę
  apie 4000 pacientų gauna mažiau negu už 12.

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau