Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Dienos anekdotas

Kalbasi du sodininkai:
– Augalams patinka, kai su jais kalbiesi.
– Puiku, eisiu dabar įžeidinėti piktžolių.

Komentaras

Mama:„Per mažas darbo krūvis, tai gal per daug dirbančių.? Palikite tiek mokytojų kiek reikia ir nereiks streikuoti."

Skaityti komentarus (2)

Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad buvęs Anykščių rajono meras Darius Gudelis pardavė 100 procentų viešųjų ryšių įmonės „vipcommunications“ akcijas. Portalas „Delfi" analizuoja, kokia šio sandorio vertė. 

 

"Dėl galimos sandorio sumos, ekspertų nuomonės yra labai panašios. Įvertinus, kad „vipcommunications“ pelnas 2018 m. siekė 234 tūkst. eurų, o 2017 m. – 106 tūkst. eurų, jie skaičiuoja, kad agentūra galėjo būti parduota apytiksliai už sumą tarp 800 tūkst. ir milijono eurų. „Pardavimo kaina paprastai skaičiuojama pagal vadinamus ateities pelnus, remiantis praeitimi. Pelnų skaičius priklauso nuo to, kiek verslas yra rizikingas. Viešieji ryšiai, reklamos, komunikacijos rinka yra labai nestabilus verslas, tad, manau, D. Gudelis gali tikėtis kokių 3 ar 5 metinių pelnų“, – svarstė vienas iš kalbintų ekspertų." - rašo „Delfi"

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Piatra

  Nuoroda

  jobštvailiok, nepasake berniokus kadu pardave, buč davys daugiau

  Prieš mėnesį
 • Juza Buza

  atsakymas į: Piatra Nuoroda

  Anas kaip Terbauskis: viskų tik Gretutei sakė... ir darė taip pat!

  Prieš mėnesį
 • Karbunkulas

  Nuoroda

  Ar 15min tyrimas: "Sauliaus Skvernelio komanda kirviu valo kelią Dariaus Gudelio klientams" jau užsibaigė? Ar Gudelio pasitraukimas iš ir nuo visur su tuo ir yra susijęs? Negi taip jau kojines ir mezginės šeimos aplinkoje? Kažkas čia ne taip... Tipo votis tvinko tvinko ir sprogo?

  Prieš mėnesį
 • vidui

  Nuoroda

  O tavo galva tik sugeba siknaraciais turgavot

  Prieš mėnesį
 • A ne?

  Nuoroda

  Gimė Darius Gudelis 1974 metais. Tai jau jam sukako daugiu, nei 45 metai. Truputį ankstoka į pensiją, a ne? Tipo rūpinimasis šeima, asmeniniais interesais... Na žinoma, jei šeima daugiavaikė, tai rūpesčių daug. A ne?

  Prieš mėnesį
 • Ir dar ...

  Nuoroda

  Bus pakeistas ne tik firmos logotipas, bet ir pavadinimas. Kad Gudelio neliktų ne tik nei ženklo, bet ir... kvapo? Kaip manote - kodėl?

  Prieš mėnesį
 • Hm hm...

  Nuoroda

  Man, be abejo, įdomu kiek gavo eurų Gudelis. Tačiau tai tik smalsumas. Žymiai idomiau, iš kur gavo tiek pinigų firmą nupirkusi panelė? Kiek jos pajamos yra švarios, skaidrios ir deklaruotos? Kiek žinau, nei IKI atstovės spaudai alga, nei darbo pas Gudelį metu gautas atlyginimas tikrai nesiekia nei milijono, nei 100 tūkstančių. Štai čia ir reikia ieškoti pakasto šuns... O kaip manote Jūs?

  Prieš mėnesį
 • Vietoje P.s.

  atsakymas į: Hm hm... Nuoroda

  Kas yra tas užkulisinis šio sandėrio finansuotojas ir šefas? Kokie jo tikslai? Kokie tikrosios veiklos galai bus suslėpti į vandenį?

  Prieš mėnesį
 • Vidas

  Nuoroda

  Šaunuolis Darius. Gerą galvą turi mūsų buvęs meras.

  Prieš mėnesį
 • A ne?

  atsakymas į: Vidas Nuoroda

  Ir nagus, lenktus į save.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau