Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)
Kiek šioje nuotraukoje Seimo narių?

Praėjusį savaitgalį vyko Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Anykščių skyrių visuotiniai susirinkimai. Konservatorių susirinkimas buvo rinkiminis - ataskaitinis.

 

LSDP skyrius nusprendė kandidatu į Seimą Anykščių - Panevėžio apygardoje kelti Anykščių rajono tarybos narį, Anykščių PSPC direktorės pavaduotoją, gydytoją Kęstutį Jacunską.

TS-LKD skyrius susirinkime taip pat diskutavo apie partijos kandidatą į Seimą. Dabartinio Seimo narys Sergejus Jovaiša jau prieš kurį laiką tvirtai pareiškė, kad vienmandatėje apygardoje nebesivaržys. Konservatoriai savaitgalį partijos kandidato į Seimą netvirtino, tačiau apie realiausią pretendentę   Gabrielę Griauzdaitę - Patumsienę buvo kalbėta.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Baisu normalus zmones neina balsuoti patis kalti....todel tokius ir isrenka......o kaimui juk visus metus nera pramogu tai rinkimu jie laukia ilgus metus isitrauke drabuzius sudulejusius ir eina i svente....o ka renka nezino......kol nebus elektronines rinkimu tol klaunus rinksime

  Prieš 8 mėnesių
 • Arūnas

  Nuoroda

  Greit siūskit juos . Nes dar cirkas neišsiskirstė. O klaunų vietos laisvos

  Prieš 8 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Kandidatavo į Tarybą, išrinkome. Pasiskirstė pareigomis. Nusistatė atlyginimus. Žodžiu , pagerinome jiems gyvenimą. Dabar atostogauja visas kolektyvas. Žiniasklaidoje nesigiriama, ką nuveikė gyventojų labui. Jau praėjo 6 mėn. dar nerastas daugiabučiams administratorius.

  Prieš 8 mėnesių
 • netiesa

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  visus Anykščių daugiabučius administruoja An.Kom., kitų pretendentų net nepageidavo namų gyventojai.

  Prieš 8 mėnesių
 • SENJORĖ

  Nuoroda

  Ar ne per anksti pradėti rinkiminę kompaniją?

  Prieš 8 mėnesių
 • Ar ne per anksti?

  Nuoroda

  Ar ne per anksti Griauzdaitei į Seimą?Per anksti įlipo į savivaldybos komandą(kas tik "sugebėjo",tas ją rekomendavo),bet į Seimą..?

  Prieš 8 mėnesių
 • juokas

  Nuoroda

  tai,kad ne balandžio 1-oji.

  Prieš 8 mėnesių
 • Geriau jau nieko,

  Nuoroda

  Šitie du kandidatai yra per silpni atstovauti Seime.Aš nieko prieš tuos žmones neturiu,bet Seimo kėdės-ne jiems!!!!Per anksti dar...

  Prieš 8 mėnesių
 • bobūnė

  Nuoroda

  alia taip kaipgi dėl politikos ir šiltos vietos mesti daktaro darbą ant kurio tiek metų mokytas ir priesaika ataduota....

  Prieš 8 mėnesių
 • Hmm..

  Nuoroda

  Žino, o jeigu nežino sužinos. Palaikau jaunus žmones

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau