Aukštaitiškas formatas

Ar lankotės teatre?

Dienos anekdotas

- Daktare, o kada mane išleisit iš ligoninės?
- Kai kardiograma išsitiesins.

Komentaras

Davatka:„Mano galva savivaldybės administracijos viešo administravimo paslaugų institucija - seniūnija neturėtų užsiimti komercinio renginio bilitų platinimu už pinigus. Ar aš klystu ir nuo šiol savivaldybės administracija pakeitė seniūnijų ir seniūnų funkcijas kažkokiu sprendimu? Tai gal ir plotkelių galima nusipirkt Kūčioms?"

Skaityti komentarus (4)
Kiek šioje nuotraukoje Seimo narių?

Praėjusį savaitgalį vyko Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Anykščių skyrių visuotiniai susirinkimai. Konservatorių susirinkimas buvo rinkiminis - ataskaitinis.

 

LSDP skyrius nusprendė kandidatu į Seimą Anykščių - Panevėžio apygardoje kelti Anykščių rajono tarybos narį, Anykščių PSPC direktorės pavaduotoją, gydytoją Kęstutį Jacunską.

TS-LKD skyrius susirinkime taip pat diskutavo apie partijos kandidatą į Seimą. Dabartinio Seimo narys Sergejus Jovaiša jau prieš kurį laiką tvirtai pareiškė, kad vienmandatėje apygardoje nebesivaržys. Konservatoriai savaitgalį partijos kandidato į Seimą netvirtino, tačiau apie realiausią pretendentę   Gabrielę Griauzdaitę - Patumsienę buvo kalbėta.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Baisu normalus zmones neina balsuoti patis kalti....todel tokius ir isrenka......o kaimui juk visus metus nera pramogu tai rinkimu jie laukia ilgus metus isitrauke drabuzius sudulejusius ir eina i svente....o ka renka nezino......kol nebus elektronines rinkimu tol klaunus rinksime

  Prieš mėnesį
 • Arūnas

  Nuoroda

  Greit siūskit juos . Nes dar cirkas neišsiskirstė. O klaunų vietos laisvos

  Prieš mėnesį
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Kandidatavo į Tarybą, išrinkome. Pasiskirstė pareigomis. Nusistatė atlyginimus. Žodžiu , pagerinome jiems gyvenimą. Dabar atostogauja visas kolektyvas. Žiniasklaidoje nesigiriama, ką nuveikė gyventojų labui. Jau praėjo 6 mėn. dar nerastas daugiabučiams administratorius.

  Prieš mėnesį
 • netiesa

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  visus Anykščių daugiabučius administruoja An.Kom., kitų pretendentų net nepageidavo namų gyventojai.

  Prieš mėnesį
 • SENJORĖ

  Nuoroda

  Ar ne per anksti pradėti rinkiminę kompaniją?

  Prieš mėnesį
 • Ar ne per anksti?

  Nuoroda

  Ar ne per anksti Griauzdaitei į Seimą?Per anksti įlipo į savivaldybos komandą(kas tik "sugebėjo",tas ją rekomendavo),bet į Seimą..?

  Prieš mėnesį
 • juokas

  Nuoroda

  tai,kad ne balandžio 1-oji.

  Prieš mėnesį
 • Geriau jau nieko,

  Nuoroda

  Šitie du kandidatai yra per silpni atstovauti Seime.Aš nieko prieš tuos žmones neturiu,bet Seimo kėdės-ne jiems!!!!Per anksti dar...

  Prieš mėnesį
 • bobūnė

  Nuoroda

  alia taip kaipgi dėl politikos ir šiltos vietos mesti daktaro darbą ant kurio tiek metų mokytas ir priesaika ataduota....

  Prieš mėnesį
 • Hmm..

  Nuoroda

  Žino, o jeigu nežino sužinos. Palaikau jaunus žmones

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau