Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras paskelbė kandidatus į nominacijas lapkritį vyksiančiuose apdovanojimuose "Verslo žiburiai".

 Į nominaciją VERSLO LYDERIS“ (verslo įmonė arba fiziniai asmenys, sėkmingai plėtojantys verslą) pretenduoja AB „ANYKŠČIŲ KVARCAS“, UAB „ESSPO“, UAB „KURKLIŲ KARJERAS“.

Į nominaciją VERSLI ŠEIMA (verslo įmonė arba fiziniai asmenys, sėkmingai plėtojantys verslą) pretenduoja GOTOVSKIŲ šeima (G. Gotovskio IĮ), PAKELČIŲ šeima (UAB „Esspo“), JUODELIŲ šeima (UAB „Rudilė“).
Nominaciją METŲ VADOVAS“ (už sėkmingą ilgametį vadovavimą) pretenduoja gauti EUGENIJUS ANDRIEJAUSKAS (AB „Anykščių kvarcas“), ROLANDAS MUSTEIKIS (UAB „Jaros prekyba“), SONATA VERŠELIENĖ (VšĮ „Sveikatos oazė“).
„KRYPTIS – ANYKŠČIAI“ (Nominacija skirta persikėlusiems į Anykščius ar iš emigracijos grįžusiems verslininkams) pretendentai - SPA VILNIUS ANYKŠČIAI (UAB „Anšilas“), PAUKŠTUKAS PŪGA (UAB „Cinamono rūkas“), COFFEE HILL (UAB „Kavos aromatas“).
Apdovanojimai "Verslo žiburiai" vyks lapkričio 15 dieną Anykščių kultūros centre.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nepamenu

  Nuoroda

  Kur randasi "Kavos aromatas". Ar iš minimų pretenduojančių nebuvo nei kartą apdovanoti,kažkaip reiktų pagalvoti kol dar yra laiko, paskaitykite. Gal ir ne.

  Prieš 8 mėnesių
 • mokytoja

  Nuoroda

  sonata Veršulienė už ilgametį darbą, tai kiek tas ilgametis darbas 3,4 5 metai. Tegu padirba 25 metus tada...

  Prieš 8 mėnesių
 • Pats sau grazus

  Nuoroda

  Kad šių nominacijų esmė yra tokia, kad reikia pačiam pasisiūlyti norint kad būtum išrinktas. Pritrūko dėmesio - pasisiūlei. Pasisiūlei - tada eini pats balsuot ir tave apdovanoja. Šiek tiek absurdas :D Vienais metais buvo išrinkta nominacija iš ... vieno pateikto nominanto :D
  O jei padaryti paprastai - paimat įmonių sąrašą kurios atitinka kriterijus ir renkat? Pvz Orlovo garaziukas kur padangas keičia, bolga įmonė? Bet jie niekada nesisiūlys turbūt, o jei juos įvertintų, manau tik būtų stimulas stengtis ir papildoma reklama :)
  Dabar tie apdovanojimai iš serijos pats sau gražus :D Na bent man taip atrodo :D

  P.S. Nesigraužiu kad manęs nepasiūlė
  P.P.S. Ir įmonės neturiu
  P.P.P.S Ir turėti nenoriu.

  Gero savaitgalio D

  Prieš 8 mėnesių
 • Akcija

  atsakymas į: Pats sau grazus Nuoroda

  Pamiršai paminėti garažiukų PVM ;), iš kurių gatvės nušluotos, vaistų užpirkta, algos viešajam sektoriui išmokėtos ir t.t. Anykščiuose aukso vertės yra įmonės kurios kažką kuria, o ne atlieka paslaugą. Į tai ir turi būti orientuota savivaldybė.

  Prieš 8 mėnesių
 • Buhalteris

  atsakymas į: Akcija Nuoroda

  Didžiausią dalį PVM sumoka įmonės kurios arba importuoja prekes ir parduoda LT, arba gamina ir parduoda LT ... arba paslaugų teikėjai, kurių savikainoje PVM sudaro labai mažą dalį.

  Daugiausiai naudos valstybei suteikia įmonės orientuotos į eksportą, nes tuo atveju jos paima pinigus iš ne Lietuvoje esančio subjekto, o pelno dalį darbo užmokesčio, dividendų, investicijų, mokesčių pavidalu palieka Lietuvoje.

  Tad jei mes apdovanojame kas daugiausiai PVM susimoka - tuomet įmonių sąrašas vienas. Jei kas darbo vietas kuria - kitas, jei kas daugiausiai naudos neša valstybei - trečias. Jei kaip rašėt kad " kas duoda pinigų gatvių šlavimui" tuomet jos šluojamos iš GPM, kuris lieka savivaldybei ir reiktų apdovanoti antrą sąrašą. PVM čia nelabai prie ko.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Buhalteris Nuoroda

  Bet koks tai skirtumas, jeigu nebus Anykščiuose didelių įmonių kuriančių (gaminius), o ne atliekančių paslaugas, tai nesulaikys gyventojų migracijos ir nei gatvės bus iš ko nušluoti ir apsikirpti nebereiks.

  Prieš 8 mėnesių
 • Buhalteris

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Jonai, jei Jus Anykščiuose pasiunate megztinį ir ji parduodate Vilniečiui - Lietuvoje nuo to daugiau pinigų nepasidaro. Jei Jus Anykščiuose nukerpate Vilnietį - efektas tas pats :) Bet jei Jus Anykščiuose pagaminta prekę išvezate i Mozambika - visai kitas reikalas. Arba nuperkate Italijoje o parduodate JAV :) vidaus vartojimas niekada nebuvo ir nebus tas veiksnys kuris stumia ekonomika į priekį, bet kažkas turi patenkinti ir vidaus rinkos poreikius.

  Grįžtant prie apdovanojimų - kad ir kokiais kriterijais vadivausites, esmės tai nekeičia - norint gauti nominacija, reikia pasisiulyti pačiam. Mano nuomone, tai ne grožio konkursas, kad tokia tvarka būtų taikoma. Žmonės dirba, kuria ir juos kažkas įvertina kai pastebi, o ne kai jie patys pasisiūlo :D

  Prieš 8 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Buhalteris Nuoroda

  Prie ko čia kitos šalys? Prie ko čia ir visa Lietuva? Kalba eina apie anykštėnų užimtumą, įdarbinimą. Parašysiu paprasčiau, kad ir ponas buhalteris suprastum. Jeigu nebus fabriko, ūkininkų, nereiks ir statybininko, kirpėjo, serviso, nes žmogus neturės už ką paslaugų nusipirkti ir pabėgs į Vilnių ar Kauną, taip jau bėga 20 metų iš Anykščių nes Anykščių vynas čiut bezda. Apsidairyk aplink truputi ..

  Prieš 8 mėnesių
 • Buhalteris

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Na čia toks jau požiūris pas mus kad žmogus gali dirbti tik fabrike arba pas ūkininką :) su tokiu požiūriu tada iš vienos pusės džiaugiamės kad darbo turim, o is kitos ateinam ir verkiam kad skanesnė dešra neišeina :)
  Jus man norite pasakyti kad Anykščiuose veikianti ekspedicijos įmonė neturės darbo jei nebus Anykščiuose fabriko? 100 metu jiems tas fabrikas ir ūkininkai nes jie Ispanijos ūkininkų derlių vežioja, už tai gauna pinigus ir už juos perka Lietuviškus pomidorus. Tarp nominuotuju yra tokia įmonė Esspo - neturi fabriko, bet gyvena - pilnas ofisas vadybininkų.

  Jei jau be fabriko nei pro kur, tai kiekvienam fabrikui reikia internetinio puslapio, o ji gali kurti sėdėdamas kur nori fabrikui esančiam kad ir Sibire.

  Taika :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Edvinas

  Nuoroda

  AK tai moderni gamykla, papildanti, statybos, aviacijos, buities, metalurgijos pramonės šakas. Šaunuoliai, kad modernizavusi ir išlaiko mažame miestelyje aukštus atlyginimus.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau