Aukštaitiškas formatas

Ar lankotės teatre?

Dienos anekdotas

- Daktare, o kada mane išleisit iš ligoninės?
- Kai kardiograma išsitiesins.

Komentaras

Davatka:„Mano galva savivaldybės administracijos viešo administravimo paslaugų institucija - seniūnija neturėtų užsiimti komercinio renginio bilitų platinimu už pinigus. Ar aš klystu ir nuo šiol savivaldybės administracija pakeitė seniūnijų ir seniūnų funkcijas kažkokiu sprendimu? Tai gal ir plotkelių galima nusipirkt Kūčioms?"

Skaityti komentarus (4)

Anykščių ligoninės direktorius Audriaus Vasiliausko pareigas jau kurį laiką atlieka jo pavaduotoja medicinai Virginija Pažėrienė. Anykščių rajono savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė sakė, kad direktorius niekur nepradingo ir  į darbą sugrįš lapkričio viduryje.


Pasak V.Daugelavičienės, Anykščių ligoninės direktorius A.Vasiliauskas šiuo metu dalyvauja mokymuose. Kokie tai mokymai, V.Daugelavičienė neįvardino, tik sakė, kad A.Vasiliauskas yra ne tik direktorius, bet ir medikas, kuriam taip pat priklauso tobulintis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Sveiki sveiki ! Radau ir savo vardą bei pavardę atskirai, radau ir kartu paminėtus. Pasiilgo kai kurie, Ačiū ačiū. Tik va bėda: Direktoriaus A.Vasiliausko nepažįstu, nesu jo darbo nagrinėjęs, vertinęs, auditavęs. O ir mačiau tik nuotrauką. Asmeniškai nepažįstu ir merės D.Štraupaitės, todėl komentuoti žinių apie ją negaliu. Pažįstu gyd. V.Pažerienę, gerbiu. Ji puikiai pavaduos į mokymus išvykusį direktorių. Jokių čia problemų nematau. Ir dar kartą pakartosiu: Kol nebus galutinio, įsigaliojusio, nebeapskundžiamo teismo sprendimo, tol manęs į lojančių ant mero K.Tubio chorą neįviliosite. Nesivarginkite ir negaiškite laiko. Iki.

  Prieš mėnesį
 • Kolegė

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Kaži ar yra koks žmogus tiek kartų minėtas nelabai suprantamuose komentaruose, ne visada į temą. Matyt, pasiilgsta anykštėnai Daktaro Leono ir žavisi juo. Sėkmes ir sveikatos jam linkiu.

  Prieš mėnesį
 • Pamiršote? Tai priminsiu.

  Nuoroda

  "Šeštadienio "Anykštoje" V.Šmigelskas, straipsnyje apie K.Tubio teismą Molėtuose rašo: ",,Ligoninė 2017 m. patyrė 174-180 tūkst. nuostolių. Į mane kreipėsi Vaida Klimkevičienė (prieš Naujuosius metus mirusi gydytoja - red.past.), išsakė daug negerų dalykų apie ligoninę. Vėliau V.Klimkevičienė suorganizavo susitikimą su gydytojomis“, - teismui dėstė buvęs Anykščių rajono meras. Jis tvirtino, kad ligoninėje buvo baisi netvarka, o vos kelis ar keliolika pacientų per metus priėmusiam gydytojui, traumatologui ortopedui, išmokėta 11 tūkst. Eurų (omenyje turimas buvęs ligoninės direktorius Dalis Vaiginas, vėliau mero rinkimuose dalyvavęs kaip ,,valstiečių“ partijos kandidatas, - red. pastaba)."
  Gyd, Vaida Klimkevičienė turėjo vyrišką, kietą ir reiklų charakterį. Tiesą į akis galėjo išrėžti bet kam - net ligoniui. Jei nebeapsikentusi D.Vaigino savivaldžiavimu ligoninėje kreipėsi į merą, o pati buvo atsisakiusi skyriaus vedėjos pareigų ir, neapsikentusi Vaigino išsidirbinėjimų, net iš vis išėjusi iš ligoninės, reiškia padėtis ligoninėje buvo tikrai bloga. Jos vyras, chirurgas Giedrius Klimkevičius ilgametis tarybos narys per konservatorių sąrašą. Jis ką, tylėjo susigūžęs ir nieko nesakė merui S.Obelevičiui ? Nepersergėjo neimti į patarėjus susikompromitavusio Vaigino?! Kas merui iš vis tokį patarėją pakišo?
  O G.ir V.Šmigelskai? Kas jiems taip susuko smegenis, kas taip aptemdė protus, kad įsivėlė į Vaigino reklamavimą ir panegiriką, taip dalyvaudami susimovusiame projekte "Vaiginą į merus". Kartu su "baurakarbauskiniais".
  Gydytoją Vaidą Klimkevičienę, susirūpinusią dėl ligonių, nebeapsikentusią ir labai pergyvenusią dėl Vaigino įžūlaus savanaudiško vadovavimo pasėkmių ir ligoninės likimo, pakirto insultas. Kaip manote skaitytojai, ant kieno sąžinės gydytojos mirtis?"

  Prieš mėnesį
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Ir kodėl gi "Anykšta" kuo toliau, tuo labiau tampa pačių šlykščiausių anoniminių komentarų konteineriu? Negi kai kurie "Bobos" taip negerbia laikraščio?

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Nu kva kva kva Nuoroda

  Ne žodžio laisvė, o raštingų šizofrenikų paradas. :)

  Prieš mėnesį
 • Situacija

  Nuoroda

  Keista ligoninės valdymo situacija: darbuotojai pastebi, kad iš tikruju valdymas vyksta per sekretorę Svetlana ir kadravikę Tylinę su Bumbliauskienės, Deveikienės, Laurinaitienės”patarimais”, nors
  De jure turėtu Pażėrienė būti laikinoji vadovė. Deja, ja nepastiki

  Prieš mėnesį
 • Gėda

  atsakymas į: Situacija Nuoroda

  Gėda tiek metų dirbti ligoninėje ir rašyti pavardes su klaidingai

  Prieš mėnesį
 • Šauniosios jos

  atsakymas į: Situacija Nuoroda

  Visoms čia minimoms 100 kart valio.

  Prieš mėnesį
 • aa

  Nuoroda

  Bus proktologas

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau