Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Informacija apie tai, kad Anykščių rajono gyventojai gali siūlyti kandidatus Teresės Mikeliūnaitės  kultūros premijai ar Antano Baranausko literatūrinei premijai,šiemet  buvo paskelbta tik Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje. Svarbios žinios apie neįgaliesiems pradėtas teikti naujas paslaugas, nemokamo transporto per lapkričio šventes grafikai taip pat viešinami tik žinybiniame tinklapyje.
Iš kokių šaltinių Jus pasiekia tokia ir panaši informacija? Ar, Jūsų manymu, pakanka tokias žinias paskleisti tik žinybiniame tinklapyje? Kokių savivaldos žinių pasigendate laikraščių, žurnalų, portalų puslapiuose?

 Donaldas VAIČIŪNAS, anykštėnas:

- Anykščių rajono savivaldybės svetainėje ir "Facebook" paskyroje iš tiesų vyksta informacijos sklaida, tačiau ar ji pasiekiama paprastam vartotojui, kuris nesinaudoja internetiniais šaltiniais, klausimas. Susidaro toks įspūdis, jog skelbiama tik tam, kad paskelbti, nes privaloma tai padaryti, o poto jau kaip susiklostys taip. Iš kitos pusės, suprantu, nėra ir resursų, kad kiekvienam žmogui paduoti informaciją ant delno. Tuo labiau, jei kalbame apie socialines paslaugas, dažniausiai informacija apie jas taip ir nugula archyvuose, net nepasiekusi to žmogaus, kurių jam reikia. Jei žvelgiant dar giliau, mano manymu, kiekvienos įstaigos pozicija ir prioritetas turėtų būti paslaugų ar kitų svarbių žinių viešinimas visais įmanomais būdais. Pavyzdžiui, pigus ir efektyvus viešinimo planas galėtų vykti per seniūnijas, seniūnus ir seniūnaičius, taip pat ir per bendruomenes, kur vyksta nuolatinis glaudesnis kontaktas su žmonėmis. Mano manymu, skelbti naujienas tik svetainėje ir "Facebook" paskyroje, nepakanka. Manau, kad įstaigos galėtų pasistengti surasti naujų būdų, kaip pateikti informaciją, o ne nueiti lengviausiu keliu – internetu.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Vaičiūnai, niekas tavim nesidomi.... Nepadės ir provokacijos, kurias tu puikiai įvaldęs. Liūdna, ane? Visados reikia būti žmogumi!

  Prieš 8 mėnesių
 • Iš tikro

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kad reikia būti žmogumi, reikia suprasti pačiam. Juozo linkėjimai nieko nereiškia.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Dvakelis Donce

  Prieš 8 mėnesių
 • job

  Nuoroda

  Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia ....

  .................>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

  Prieš 8 mėnesių
 • Ciu ciu

  Nuoroda

  Nereikia eiti lengviausiu keliu, pasakė Donaldas ir nuėjo paskui Tubį.

  Prieš 8 mėnesių