Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Informacija apie tai, kad Anykščių rajono gyventojai gali siūlyti kandidatus Teresės Mikeliūnaitės  kultūros premijai ar Antano Baranausko literatūrinei premijai,šiemet  buvo paskelbta tik Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje. Svarbios žinios apie neįgaliesiems pradėtas teikti naujas paslaugas, nemokamo transporto per lapkričio šventes grafikai taip pat viešinami tik žinybiniame tinklapyje.
Iš kokių šaltinių Jus pasiekia tokia ir panaši informacija? Ar, Jūsų manymu, pakanka tokias žinias paskleisti tik žinybiniame tinklapyje? Kokių savivaldos žinių pasigendate laikraščių, žurnalų, portalų puslapiuose?

 Romaldas GIŽINSKAS, anykštėnas:

- Svarbią savivaldybės informaciją skelbti tik Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje tikrai nepakanka. Reikia, kad ji būtų skelbiama vietinėje spaudoje - laikraščiuose, naujienų portaluose. Labai nedažnai pats atsiverčiu savivaldybės puslapį. Gal jaunesnį šitą puslapį varto dažniau?
Yra toks įprotis, ypač vyresniojo amžiaus, jau daug daug metų susiformavęs. Netgi pasakysiu aukštaitiškai: "Kų tu man šneki, laikrašty parašyta."
Lauko ekranas informacijos sklaidai..Kodėl gi ne, tačiau aš į lauko ekraną nežiūriu. Turiu tokią nuodėmę - mažai pėsčiomis vaikštau. Ši priemonė skirta daugiau pėstiesiems.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Populistams

  Nuoroda

  Visiems aišku kam savivaldybei reikia stiprinti savo puslapį. Dabar net nuotraukas iš renginių ten deda, mergos su fotikais duodas darbo metu už mūsų pinigus po bendruomenes kaip kokios žurnalistės. Trys žmonės tam dirba ir algas gauna. Kiek tai biudžetui atseina? Nereikia apsimetinėti, kad tokia mini redakcija veikianti prie Anykščių savivaldybės yra pigi ir nieko nekainuoja. Kainuoja ir dar daug daugiau, negu straipsnių spausdinimas laikraštyje. Net kelis kartus daugiau. Ar ne gana būtų tam dalies atstovo spaudai etato kaip mero Nefo laikais? Aišku, kad gana, bet tikslas yra sunaikinti redakciją, kad liktų viena Sigučio ir Žiogelio tiesa ir nebūtų per ką apie juos pasakyti kritiškesnį žodį. O kritikuoti naujuosius yra už ką. Ir net labai yra. Pusę metų valdžioje, o pasakykite ką jie gero padarė! Net rentgeno aparato ligoninei nebesugeba nupirkti. Užsiima visokių baikų gamyba. Eglutę ant upės statyti ruošiasi, nuo ryto iki vakaro dėl to duodas valdiškom mašinom po Anykščius, ryja pas Jazzu ir dar triūbija apie tai ant visos Lietuvos, kaip apie didžiausią stebuklą. O žmonėms ne eglučių reikia. Darbo vietų duokite. Arba nors autobusus kaiman paleiskit. Iš Vaitkūnų iki Anykščių atvažiuoti nėra kuo. O kaimo žmogui reikia ir pas daktarus ir į banką ir krautuvėn šakių ar pelių nuodų. Bet kas jiems, tūkstančius gaunantiems, mūsų paprastų žmonių bėdos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Visiems viskas aišku

  Nuoroda

  Visos Anykščių valdžios norėjo susilpninti Anykštą tam kad sustiprintų savo įtaką. Nieko naujo. Tokia visos Lietuvos praktika. Gaila tik kad valdžioje esantys nepagalvoja kur jie reikštis tapę opozicija. Manau, net Tubis dabar supranta, kad gerai jog yra stipri Anykšta.

  Prieš 8 mėnesių
 • Girdėjau

  atsakymas į: Visiems viskas aišku Nuoroda

  Sako su Šmigelsku Molėtuos anas dabar jau pietauja.

  Prieš 8 mėnesių
 • nenustebimo

  atsakymas į: Girdėjau Nuoroda

  ruošiasi melžti pinigus kitiems rinkimams, gal derina veiksmus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Pušynas

  Nuoroda

  Tikrai nereikia kelti aistrų, o ramiai suformuoti ir priimti naujo biudžeto projektą sekantiems metams, kuriame turėtų būti numatyta tinkama biudžeto lėšų suma, skirta viešos informacijos skelbimui ir viešinimui . Tarybos nariai, balsuodami už biudžeto projektą turės prisiminti kokių redakcijų duris varstė prieš rinkimus ir kaip turi tarnauti rinkėjams.

  Prieš 8 mėnesių
 • dar kompus

  Nuoroda

  atimti ,bet kad ir turi ,tai ne is jusu lockos

  Prieš 8 mėnesių
 • Faktas

  Nuoroda

  Spausdintas žodis liks vertybė!

  Prieš 8 mėnesių
 • gaila

  Nuoroda

  bet dauguma kaimo zmoniu ,laikrasciu neiperka ,esam jusu partiniu padaryta skurdziausia tauta es,pagal visus kriterijus

  Prieš 8 mėnesių
 • Bet

  atsakymas į: gaila Nuoroda

  Bet Aple kompus kaimiečiai turi

  Prieš 8 mėnesių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Siūlau nueiti į žemiau publikuojamą rubriką " nereikia nueiti lengviausiu keliu" kurioje pašnekovas labai aiškiai įvardina kokiomis priemonėmis ir šaltiniaus galima perteikti informaciją visuomenei, be papildomų išlaidų iš biudžeto.
  Tereikia geros organizacinės programos.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau