Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Anykščių miesto parke kalėdiniu  laikotarpiu sužibs kalėdinių eglučių parkas - jį kurti Anykščių rajono savivaldybė pakvietė įstaigas, organizacijas, kolektyvus, bendruomenes, bendrijas, šeimas, klubus bei pavienius asmenis.

 Išplatintame pranešime taip pat išreikštas noras, kad kalėdinės eglutės būtų apšviestos alternatyviais apšvietimo būdais, pavyzdžiui, lauko šviestuvais su saulės baterija.
Kalėdinių eglučių parkas bus dalis Kalėdų rezidencijos, kuri duris Anykščiuose atvers gruodžio 7 dieną.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • To NuJo

  Nuoroda

  Jeigu gyvename siame mieste, tai ir padekime skleisti grozi. Tokie kaip Jus visada nepatenkinti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Aš sugalvojau,jūs pafarykit. Aš būsiu pagirtas. Mieli ponai,jeigu pagimdėtę įdėją,tai ją ir įgyvendinkite,o ne kitiems kraukite.

  Prieš 8 mėnesių