Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Dienos anekdotas

Kalbasi du sodininkai:
– Augalams patinka, kai su jais kalbiesi.
– Puiku, eisiu dabar įžeidinėti piktžolių.

Komentaras

Mama:„Per mažas darbo krūvis, tai gal per daug dirbančių.? Palikite tiek mokytojų kiek reikia ir nereiks streikuoti."

Skaityti komentarus (2)

Gal jau ketveri metai areštuotas įmonės, nusipirkusios senuosius Anykščių ligoninės pastatus, turtas. Ligoninės pastatai daugelį metų buvo nesėkmingai pardavinėti aukcionuose, kol galų gale, gal trisdešimtuoju bandymu, pavyko rasti pirkėją.

 

Tačiau ligoninės pastatus nusipirkusi viena Kauno įmonė bankrutavo, jos turtas, taigi, ir buvusios Anykščių ligoninės pastatai, buvo areštuotas.

Anykščių ligoninės pastatų kompleksas miesto centre nenaudojamas nuo 2008-ųjų, kai ligoninė persikraustė į naujas patalpas. Regis, šių pastatų atgimimas gali užsitęsti iki begalybės, nes vargu ar dėl areštuotų pastatų kaunasi investuotojai.  

Bent keturi didžiuliai pastatai stovi nenaudojami ir pagrindinėje Anykščių miesto J.Biliūno gatvėje arba šalia jos - buvęs Medžiotojų ir žvejų draugijos pastatas, senoji biblioteka, policijos komisariato pastatas ir knygyno pastatas. Tik bibliotekos pastatas iš minimų objektų nėra privatizuotas, tačiau, pasirodo, privatizacija nebūtinai reiškia pastato atgimimą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Polundra!

  Nuoroda

  "Šiuo metu maždaug dešimčiai mažesnių rajonų ligoninių gresia uždarymas dėl lėšų trūkumo." Kaip manote, ar Anykščių ligoninė yra tame dešimtuke?

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/socialdemokratai-siulo-gelbeti-mazas-rajonu-ligonines.d?id=82766389

  Prieš savaitę
 • Hei hei,,,

  Nuoroda

  Ei hei, vietiniai niekatauškiai! Jei Sąjūdžio laikais Anykščių rajone buvo +- 42000 gyventojų, o pačiame mieste byvio +- 13000 gyventojų, tai,,, atspėkit... kiek jų liko dabar? Per 19 metų jūs nuvarėte (nukurortinote) rajoną susinaikinimo keliu iki kiek, a? Durni esate, ar tik apsimetate, kad nesuprantate, jog ir toliau nesustabdomai nykstate? Kiek mokyklų rajone užsidarė nuo 2000 metų, nes nebelieka vaikų? Kiek mokytojų tampa nebereikalingi? Kiek kultūros rūmų tapo nebereikalingais ir virsta griuvėsiais. Pakutiniai - Debeikiuose. Jums ne ligoninės reikia. Jums, išmirštantiems diedukams ir bobutėms, ne ligoninės, o hospiso paskutiniam atodūsiui išleisti tuoj tereikės. Tikrai dėl jūsų Alesionka, Kalasauskas ir Dačiulis be reikalo stengėsi. Nebuvote verti! Nesate ir dabar protingi.

  Prieš savaitę
 • musu savybledoj

  Nuoroda

  nei turtas ,nei pinigai zmoniu nerupio gal ir ner suprantanciu ,juk zinom partiniu proto lygi ir nesitikekit nieko ,musu kryptis skurdas ,auksiniai saukstai ,auksiniai salmai ,tankai ir lektuvai ir auksine zoupes zoles piovimo masina,kuri dar ir neveikianti,bet atsakingu nera uz tai o samdom kita

  Prieš savaitę
 • Fcuk

  Nuoroda

  Durnių krūva ir nieko gero.

  Prieš savaitę
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Na kodėl gi tik Anykščių mieste esantys "pusgriuvėsiai" turi rūpėti? Atsidarykite Alio.lt. O ten... Du pastatai Kavarske (Buvusi Kalibato ligoninė ir buvęs stalininis valdžios pastatas), Janušavoje, Svirnuose dvaro liekanos, Buvusi pionierių stovykla ties Mikieriais ir t.t. Kitur kitų juk net nebesiūlo... Koks durnius pirks?

  Prieš savaitę
 • Leonai

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Turėtum tylėti šikną suraukęs,o ne komentarus rašynėti apie ligoninę. Reikėjo seną ligoninę renovuoti,vietoje administracinio pastato pastatyti priestatą,o ne naują monstrą statyti. Didvyriai Alesionka, Kalasauskas ir Dačiulis užsimanė naujos ligoninės,tai dabar turim du griuvėsius.

  Prieš savaitę
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Leonai Nuoroda

  Tikrai taip tokiems durniams kaip jūs ir reikia! Jums duoda, dėl jūdų stengiasi, o jūs net nesugebate panaudoti. Rašytojų, poetų ir trenktų aurų kraštas, tvoju mat!

  Prieš savaitę
 • Leonai -2

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  Padorumas, dėkingumas ir garbingumas – begaliniai brangios dovanos. Nereikia jų laukti iš pigių žmogystų. Negi nežinojai, kad stengeisi?

  Prieš savaitę
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Turtas areštuotas ir už jį niekad nemoka NT mokesčio. Savivaldybės teisininkai nejudina smegenų, kad išsieškoti priklausančius mokesčius į biudžetą.

  Prieš savaitę
 • Taip

  atsakymas į: Ekonomistė Nuoroda

  Ui tas Tubis. O dar giriasi, kad yra juristas. Kodėl nejudino reikalo? Gal neapsimokėjo?

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau