Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Prevencinių akcijų metu bendruomenės pareigūnės lankėsi Anykščių miesto turguje, kur bendravo su prekeiviais bei lankytojais, dalino jiems informacinius lankstinukus. Taip pat rugsėjo – spalio mėnesiais buvo organizuoti susitikimai Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate su Anykščių miesto bei rajono gyventojais.

Susitikimų metu gyventojai informuoti apie pagrindinius sukčiavimo būdus (pranešimai apie nelaimę, laimėtus piniginius prizus, grąžinamas mokesčių permokas), kišenvagystes ir plėšimus, kurių aukomis dažniausiai tampa pagyvenę žmonės.
Norint išvengti sukčiavimų pinklių patarta niekada neskubėti vykdyti skambinančiojo prašymų ir jokiu būdu neatskleisti svetimiems asmenims savo vardo, pavardės, gyvenamosios vietos adreso, asmens kodo ir konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų, reikia patiems paskambinti giminaičiui ar artimajam, patekusiam į tariamą bėdą, ir įsitikinkite, ar tikrai jam reikalinga Jūsų pagalba ir t.t. Rekomenduota su savimi nelaikyti didelės pinigų sumos, mobiliuosius telefonus saugoti drabužių vidinėje kišenėje arba rankinės viduje. Vyrams ‒ pinigines nešioti tik drabužių vidinėse kišenėse, jokiu būdu ne kelnių išorinėje kišenėje.   
Policijos pareigūnai primena, kad sulaukę įtartinų skambučių ar pastebėję įtartinus asmenis – praneškite skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • toki pastate policijos

  Nuoroda

  pastata ,stovi tuscias ypac savaitgaliais ,kam plaunami pinigai ,juk islaukyti reikia o naudos nei zmonems ,zodziu betvarkeuzdarykit ,sutaupisim pinigu siluma ,elektra ,bet koks zemes plotas ,kiek uz ta valda mokam ir kam ir vel nera vadovu galvojanciu rajone

  Prieš 8 mėnesių
 • Bū meee me ke keee...

  atsakymas į: toki pastate policijos Nuoroda

  Taigi tu eik ir vadovauk! Ko čia zauniji?

  Prieš 8 mėnesių