Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Dienos anekdotas

Kalbasi du sodininkai:
– Augalams patinka, kai su jais kalbiesi.
– Puiku, eisiu dabar įžeidinėti piktžolių.

Komentaras

Mama:„Per mažas darbo krūvis, tai gal per daug dirbančių.? Palikite tiek mokytojų kiek reikia ir nereiks streikuoti."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių taryba nepritarė Anykščių ligoninės 2020 - 2022 metų strateginiam veiklos planui, politikai Anykščių rajono tarybos posėdyje atvirai demonstravo, kad Anykščių ligoninės direktoriui Audriui Vasiliauskui trūksta įžvalgų, kaip ligoninė turėtų gerinti savo paslaugų spektrą, pritraukti jaunus specialistus ir galų gale išlaikyti pačią įstaigą.
Kviečiame pasidalinti savo įžvalgomis apie Anykščių ligoninę. Ar esate patenkinti joje teikiamomis paslaugomis? Kokių paslaugų ligoninėje trūksta, o kurias reikėtų stiprinti? Kokias matote Anykščių ligoninės stiprybes bei silpnybes? Kokia, Jūsų nuomone, turėtų būti ta Anykščių ligoninės strategija, kad pacientai neišsibėgiotų į aplinkinių rajonų gydymo įstaigas, o į ją atvyktų dirbti jauni specialistai?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pacientė

  Nuoroda

  Kai susergi, tai pirmiausia kreipiamės pas savus gydytojus. Priėmime buvo visi paslaugūs.
  Svarbu, kad kai gydytojai tinkamai nustato ligą. Ačiū gydytojams: Klimkevičiui, Jurkėnui, Žiogei ir slaugytojoms.

  Prieš savaitę
 • Justė

  Nuoroda

  Kodėl tokie klausimai nebuvo keliami Vaiginui, kas atsitiko? Eilinis puolimas prieš vadovus veikiančio klano

  Prieš savaitę
 • Zilvinas

  Nuoroda

  Tai yra visos sistemos problema, mažosios ligoninės sprendžai išlikimo klausimus visoje šalyje, Pažvelkite aplink visą regioną, kiek jau neliko chirurgijos, akušerijos paslaugų, Pradėjo vyrauti slauga, tai yra mūsų visuomenės senėjimo pasekmė. Pagrindinis paslaugų tikslas - saugumas paciento, o jei tavo rankose tik fonendoskopas, apie kokį saugumą galima kalbėti. GMP rajonuose dažniausiai atlieka tik pavežimo paslaugą, o kiek kainuoja jos išlaikymas? Ar ne geriau Anykščiuose turėti normalų skubios pagalbos teikimo punktą su stebėjimo paslauga, dienos chirurgija, atisakyti milžiniško pastatų komplekso monstra, kurio tik 1/4 dalis naudojama pagal paskirtį, o kita baigiama nusiaubti. Tai tęsiaisi daug metų, gal net dešimtmečius, o vietos politikai tik sugeba metai iš metų laužyti popierines ietis, kritikuoti medikus, jų vadovūs, patys nieko nesiūlantys, besikraunantys pseudodividendus. Klausimas vietos valdžiai - ką jūs padarėte dėl taip rūpimo antykštėnams ligoninės problemos?

  Prieš savaitę
 • Ats.

  atsakymas į: Zilvinas Nuoroda

  Mielasis, politika tai ne problemų sprendimas bet jų garsinimas ir permetimas ant kitų galvų. Tarybos nariai, esantys valdžioje nevieną kadenciją ir savivaldybės vadovai neturi asmeninių ambicijų siekti visuomenei reikalingų paslaugų išlaikymo. Bijo priimti kitokią nuomonę, kuri verčia kestis ir persiorentuoti. Plūduriuoja pasroviui....

  Prieš savaitę
 • Zilvinas

  atsakymas į: Ats. Nuoroda

  Puikiai - tiesiai i 10!!!

  Prieš savaitę
 • Patirtis siaubinga, deja

  Nuoroda

  Vežant greitąja į ligoninę -TAI GAL JAU KITUR REIKS VEŽTI, paklausus palatoje gal karšta, kad nusikloja - slaugytoja VISOS SMEGENYS UŽPILTOS (ar išvis jai dera komentuoti?), užėjus dusulio priepuoliui - gydytoja garsiai prie paciento ČIA TIK MINUČIŲ REIKALAS (išgyveno dar savaitę), ryte palatoje, prie slaugytojų posto, paralyžiuotas ligonis su pririšta dar valdoma ranka, nežinia kiek blaškosi, nes išmėto pagalves, nusikloja ir t.t. ir pan. Žinoma, buvo ir malonių slaugytojų ir gydytojų per tą trijų savaičių laiką. Tik gaila, kad mažuma. Kito artimo žmogaus į tokią ligoninę nebenorėčiau vežti.

  Prieš savaitę
 • Robertas

  Nuoroda

  Geriau uždarykite, ko ko nors ji nenužudė.

  Prieš savaitę
 • Rokas

  Nuoroda

  Jums dar kyla klausimas. Bus statusas slaugos ligonines.. Labai gaila, kad ligonines nustekentojas isgaruos kaip kaparas. Tupes Vilniuje, o mes gailesimes , kad koneveikem gerb. D.Vaigina.

  Prieš savaitę
 • džiazas

  atsakymas į: Rokas Nuoroda

  BELIEKA PAMINKLĄ PASTATYTI ŪŽ ILGAMETĮ VADOVAVIMĄ.
  TIK KAIP DĖL SAVIVALDYBĖS MERO PATARĖJO PAREIGŲ IR FUNKCIJŲ? PO RINKIMŲ, PASKIRTAS PATARĖJAS PRISTATYTAS KAIP SVEIKATOS SISTEMOS SRITIES KLAUSIMŲ KURUOJANTIS MERO PATARĖJAS. O PARARĖJAS RENGIA SPRENDIMŲ PROJEKTUS, DERINA SU SAVIVALDYBĖS SKYRIŲ SPECIALISTAIS IR INGORMUOJA MERĄ APIE BŪTINUS PATVIRTINTI POTVARKIUS.
  AR YRA KITAIP PAS MERO PATARĖJĄ SU PAREIGOMIS?

  Prieš savaitę
 • ?

  atsakymas į: džiazas Nuoroda

  Labai smagu, kad tiek daug besurūpinančių gydymo įstaiga. Ir Daugėlavičienė, ir Vaiginas, ir Žiogelis ir dar Pakeltis.( Du pastarieji jau beveik daktarai) Rezultatas tikrai bus. Tik reikia prisiminti, kad dar yra direktorius Vasiliauskas. Gal jam reiktų leisti dirbti?

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau