Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Gruodžio 21 dieną  apie 21.48 val. Anykščių ligoninės priėmimo skyriuje mirė vyras (g. 1962 m.), kuris buvo pristatytas iš savo namų dėl pablogėjusios sveikatos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Santvarka

  Nuoroda

  GYVENSIM GERIAU-TVARKYSINES GERIAU.... TAIP TEIGĖ SĄJŪDIS.... NU, TAI IR TVARKOMES-SU INTRIGŲ KVAPELIU...

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tikrai yra labai atsakingų gydytojų.Prieš šventes teko guldyti mamą .Pasitaikė nuostabi gydytoja ,labai gaila ,kad nepažiūrėjau nei vardo ,nei pavardės.Paklausiau personalo sakė ,kad tai gydytoja iš Visagino chirurgė.Budėjo priėmime.NUOSTABI GYDYTOJA.Norečiau dar kartą padėkoti.Jūs tikra gydytoja.Ačiū.

  Prieš 3 mėnesių
 • paciente

  Nuoroda

  geriausias variantas,-ieskoti nauju mediku,ar ne perdauk pensiinio amziaus mediku dar dirba,kurie jau patys turi ilsetis.

  Prieš 3 mėnesių
 • Priėmimas

  Nuoroda

  Baisiau,nei baisu .

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuoroda

  Turėjau minty vidaus ligų skyrių ir pagyvenusį vyrą gydytoją ( gal prisiminsiu pavardę). Na baisu...ir kaip gydė, ir kaip bendravo..tiesa pasakius, spėjom į kitą ligoninę išvažiuot..Pasirodo, kad gydė ne nuo tos ligos. Prisiimu atsakomybę už žodį BAISU...

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuoroda

  Teko susidurti! TRAGIZMAS!

  Prieš 3 mėnesių
 • Trumpai

  Nuoroda

  Batdakynas tapo po Vaigino išėjimo .Taip ,jis laike griežtai gal ,bet kitaip neįmanoma su tokiais neatsakingais ( ne visais ) darbuotojais.

  Prieš 3 mėnesių
 • xxxx

  Nuoroda

  taip turi teisę gerti kavą ir arbatą,bet ne tada kai ligonis priemime mirtimi vaduojasi.

  Prieš 3 mėnesių
 • tam yyyyy

  Nuoroda

  gal nebuvote susidūrę su ligoninės gydytojais,tai ir ginate,o teisminių tyrimų bus ir daugiau....

  Prieš 3 mėnesių
 • tas yyyy

  atsakymas į: tam yyyyy Nuoroda

  Neginu, tačiau ir nepuolu. Nepažįstu to mirusio žmogaus, nežinau kokiomis ligomis jis prieš tai sirgo, kokia liga jį dabar numarino. Vyksta tyrimas. Turiu kantrybės palaukti rezultatų.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau