Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

- Daktare, esu labai susirūpinusi, nes imu prarasti atmintį.
- Kada tai prasidėjo?
- Kas kada?

Komentaras

Svedasu Jadze:„Jeigu aplink Svėdasus meška vazojasi anais metais, tai nieko nuostabaus kad šakalus pastebėjo Anyščiuos. Dar iki rinkimų išlys visokių retenybių, norinčių lengvai grobį pasičiupt. Būkit blaivūs ir darykites aplinkui, kad už minkštos vietos kas neinsikibtų."

Komentuoti

Paskutiniame praėjusių metų Anykščių rajono tarybos posėdyje buvo duoti aiškūs ženklai, kad Anykščių ligoninės direktorius, medicinos mokslų daktaras Audrius Vasiliauskas bei UAB ,,Anykščių vandenys“ direktorius, buvęs Anykščių rajono meras Alvydas Gervinskas yra užsitraukę rajono valdžios nemalonę. Taryba antrą kartą iš eilės netvirtino ligoninės strategijos, o rajono vicemeras, socialdemokratas Dainius Žiogelis pasakė kalbą, kurioje vardijo, kuo nusikalto A.Gervinskas. Iš valdžios elgsenos panašu, kad direktoriai patys turėtų susiprasti, kad jiems reikia trauktis iš pareigų, tačiau bent jau kol kas nei A.Gervinskas, nei dr. A.Vasiliauskas iš darbo patys išeiti neketina.

 

Pokalbis su dr.A.Vasiliausku ir A.Gervinsku - šeštadienio ,,Anykštoje" ( ,,Direktoriai nežino, kuo nusidėjo").

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kai

  Nuoroda

  Isvysit Pilkauskaite is ligonines tai visai nebesitvarkysite,dabar tai nors kiek pasitvarkot,pasivalot dar patvarko jus,pribijot.

  Prieš mėnesį
 • Sss

  atsakymas į: Kai Nuoroda

  Nebejuokinkink svieto su sita atgyvena ,dieve tegu ji tik su savim susitvarko ,prie seniu nelenda,nevykele kazkokia,tegu nesdinasi is ten ,jau ilgai uzsisedejo krakanosa sita,tegu ciuozia paskui Daliuka,ir laimingi abu bus

  Prieš 3 savaičių
 • va va

  Nuoroda

  po sausio 7 dienos,, išaiškinimo,, Vandenyse, visiems darbinykams tapo aišku, kad vandens kainos pakelimas, gresiantis algu neišmokejimas, kaip ir visos blogybes kurias išvardyno didisys D. atsitiko per Gervinsko,, nemokejima,, vadovauti. Ta patvirtino ir Striolyte, nes ji mate ????koks neskaidrus tapo vanduo po Katuokos išejimo. O darbinykams buvo tarp eilučiu pasakyta, kad neberašinetu popiergaliu, ir nebandytu palaikyti direktoriaus, nes... patys turi suprasti kas ju gali laukti kai pavaduotojas taps direktoriumi. Cirkai????????????. tačiau neverkim... nes nusileis i Vandenis mergele marija ir išgelbes visus nuo bankroto. Melskimes uz musu išganytojus..... Amen????

  Prieš mėnesį
 • Durnas Techninis Klausimas

  Nuoroda

  Kaži kodėl nebeveikia radio stoties NYKSCIAI.LT (FM 99,9 Mhz) radio siūstuvo kairysis kanalas ?

  Prieš mėnesį
 • Vyt kuo tolyn

  Nuoroda

  Iš ligonines ir vyr ,slaugytoja ,bus ramiau dirbti .atsikvepsim be jos .

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  kam iš savų reikalingi vadovų postai?

  Prieš mėnesį
 • Klausimui ir kritikui

  Nuoroda

  Kas gali paneigti ,kad Anykščių vandenims bankroto situaciją sukūrė ne Gervinskas , o jo pirmtakas? Tik visi šunys bandomi sukarti ant Gervinsko, o tikrieji atlikėjai lieka nuošalyje dar tvirčiau jausdamiesi Vandenyse ar bandydami į juos atjoti ant balto žirgo !

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimui ir kritikui Nuoroda

  Paneigti gali Tubis ir Auditas.

  Prieš mėnesį
 • Abejoju?

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Net valdybos nariai negali paneigti, nes jie visada buvo "kišeniniai". O apie auditą gal geriau nekalbėti - jis bedantis ir "kišeninis"

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  suprantu, kad ligoninės direktorius turi kreiptis į Anykščių verslo informacinį centrą kad surašytų veiklos planą, tinkamą patarėjui ir tarybos daugumai.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau