Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

- Daktare, esu labai susirūpinusi, nes imu prarasti atmintį.
- Kada tai prasidėjo?
- Kas kada?

Komentaras

Svedasu Jadze:„Jeigu aplink Svėdasus meška vazojasi anais metais, tai nieko nuostabaus kad šakalus pastebėjo Anyščiuos. Dar iki rinkimų išlys visokių retenybių, norinčių lengvai grobį pasičiupt. Būkit blaivūs ir darykites aplinkui, kad už minkštos vietos kas neinsikibtų."

Komentuoti

,,Anykšta“ žinomų Anykščių krašto žmonių - politikų, verslininkų, kultūros darbuotojų, medikų ir kitų profesijų atstovų - paprašė apžvelgti svarbiausias 2019-ųjų metų Anykščių rajono aktualijas.

 Vygantas ŠLIŽYS, Anykščių rajono tarybos narys, verslininkas:

- Kaip vertinate naujos Anykščių rajono savivaldybės valdžios darbą?

- Pirmoje eilėje tai savivaldybės administracijos skyrių suformavimas, specialistų susigrąžinimas. Buvo apgriauti pamatai ir juos šiek tiek reikėjo renovuoti, o dabar belieka eiti į priekį. Kol kas vyksta praėjusios kadencijos klaidų taisymas. Vežėjui pusę metų už suteiktas paslaugas nesumokėta. Visur, kur dursi pirštu, - vien klaidos.

- Kurioje Anykščių rajono srityje šiuo metu pastebite proveržį, o kurioje – nuosmukį?

- Traukiasi rajonas, su tuo ir susijęs nuosmukis. Tokia tendencija negera ir reikia ieškoti būdų, kaip ją stabilizuoti. O amžina Anykščių bėda - nėra tvarios gamybos. Gamybinės įmonės sukuria daugiau pridėtinės vertės nei, pavyzdžiui, paslaugų sektorius.

- Į ką reikėtų atsižvelgti savivaldybės vadovams, Anykščių rajono tarybai, žvelgiant į ateitį?

- Visų pirma reikėtų pasidaryti priemonių planą, ką valdžia norėtų ir turėtų nuveikti per kadenciją. Kol kas tokio plano nematau, bet tikiuosi, kad jis dar atsiras.

- Reikšmingiausias 2019 metų Anykščių rajono įvykis?

- Turbūt visi suveda į vieną įvykį, ar ne (juokiasi)? Nežinau, ar tas įvykis jau toks reikšmingas, kad apie jį reikėtų kalbėti. Anykščiai - ne vienintelis rajonas, kuris gali pasigirti tokiu įvykiu.
Negalėčiau įvardyti vieno įvykio. Žiūriu daugiau į tai, kad Anykščiai gražėja, indėlis iš ES davė daug ir, jei palygintume, ką turėjome anksčiau ir ką turime dabar, indėlis būtų akivaizdus. Ir tuo reikia džiaugtis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Robertas

  Nuoroda

  Vaiku darzelis...neturite jus plano savo tik kaip zemes is zmoniu veltui supirkti ....

  Prieš mėnesį
 • jargutėlau

  Nuoroda

  nei vienam mes nerūpim.Nafik tokie tarybos nariai,koks iš jų tolkas

  Prieš mėnesį
 • nu tai taip,

  Nuoroda

  Vygantai, tu esi 4 proc. (t.y. vienas iš 25) rajono pagrindinės valdžios. Labai labai laukiam tavo sudaryto priemonių plano paskelbimo nors 4 proc. rajono gyventojų (maždaug 1000 -iui) . Kada planuoji tai padaryti, reikia užsiimti laiką, kad galėčiau sudalyvauti ir išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus. Labai norėčiau būti tarp to 1000, kuriais tu rūpinsiesi ketverius metus. Ačiū.

  Prieš mėnesį