Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Muziejininkas Raimondas Guobis socialiniuose tinkluose pasidalino nostalgiška fotografija, kurioje užfiksuota centrinė Anykščių miesto aikštė.


Sovietmečiu aikštėje dar stovėjo laikrodis, tačiau vėliau jį pakeitė paminklas Laisvei.

 Kaip manote, ar Anykščių mieste reikėtų vėl įrengti laikrodį?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • kandziulnikas

  Nuoroda

  dapartinis paminklas atmintis vino gamiklos girtiems zmonems

  Prieš mėnesį
 • Reikėtu

  Nuoroda

  Šitą pijoka aukštį papais pastatyti upėje prie fantano, žmonės neatsigrožėtu tokiu stebuklu

  Prieš 2 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  Fontanėlis gal ir nieko, bet jau laikrodis, tai baisus, kur jūs matot tą grožį iš tokio laikrodžio - spėju 99% , kad dar ir laiko nerodė :D. Ir kam dabar jis labai reikalingas- dauguma telefonus su laikrodžiu turi :D . Ir dar noretumėt grįšti į tuos varganus, propogandinius, savo nuomonės negalinčius sakyti, uždarytom sienom, kai keliauti buvo beveik neįmanoma, laikus- tikrai nei už ką.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikrai

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  taip. Tas laikrodis teisingai laika rodydavo 2 kart per para. va fontanas gal ir nieko butu. Ypac jei upeje ju neijungia.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  Geriau jankiu poligonas? Duoklė per metus po 1 milijardą eurų?

  Prieš 2 mėnesių
 • Petras

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Tūkstantį kartų geriau Jankių poligonas, nei Ivano nemokamas konclageris.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Jei nesi daryti į jaunas ir gražias moteris ir neprisiminti kas buvo gražu, tai žiūrėti į nupirdusias bakterijų bačkas ir į šitą alhaša šliaužia ti namo per buvusi fontaną

  Prieš 2 mėnesių
 • Gražinkit

  Nuoroda

  Gražinkit laikrodį ir fontaną ! Slidininko nereikia ,perkelkite jei norit kitur.

  Prieš 2 mėnesių
 • Gražinkit

  Nuoroda

  Gražinkit laikrodį ir fontaną ! Slidininko nereikia ,perkelkite jei norit kitur.

  Prieš 2 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Po šitiek metų tikrai vėl būtų būtų smagu pamatyti Anykščiuose laikrodį, stovintį baiseinėlio viduryje. Ir nesvarbu ar tiksliai laiką rodytų jo visi keturi laikrodžiai, ar kaip liaudyje sakoma: "pieno riebumą". Svarbu, kad jis būtų panašiai toks, koks ir buvo trisdešimt metų atgal. Autentiškas, koks ir užfiksuotas pono Raimondo Guobio nuotraukoje. Kiekvienu kartu tai išvydus, kažkiek atrodytų, kad grįžome laiku visus tris dešimtmečius, nors tos dešimtys iš tikro jau praėjo. Ėch, ta nostalgija, nostalgija.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau