Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (3)

Šalia Anykščių prekybos centrų gyventojams ir toliau ramybės neduoda pinigų bei cigarečių iš praeivių prašinėjantys vyrai.


Į redakciją paskambinęs garbaus amžiaus anykštėnas piktinosi, kad jam sėdint automobilyje Vilniaus gatvės "Norfos" automobilių aikštelėje, prie automobilio prišokęs vyras atidarė jo dureles ir ėmė prašyti pinigų.
Garbaus amažiaus anykštėnas prašė patarimo, kaip tokiais atvejais žmonėms reikėtų pasielgti.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ignui

  Nuoroda

  Ka tu vadini urodais ? ar suvoki ka kalbi . Urodai tai tie parazitai prasytojai . Dauguma ju darbingo amziaus , bet nieko neveikia , tik trinasi , prasineja pinigu , vagiliauja ir geria...Nprivalom mes tupinet aplink juos ir selpt mokesciu moketoju pinigais . Geriau geras gyvunas , nei tokie parazitai

  Prieš 5 mėnesių
 • Ignas

  Nuoroda

  Padarykit NAKVYNES namus ,o ne skieskit apie kačių kapines ,urodai .

  Prieš 5 mėnesių
 • Dieta

  Nuoroda

  Svarbiau žiurkenams kapines ,nei pagalba žmonėms .

  Prieš 5 mėnesių
 • tai gal galetu

  Nuoroda

  juos nakciai savybledoj apnakvindinti ,juk tuscia buna o sildyti reikia,tai nauda butu

  Prieš 5 mėnesių
 • Turi

  Nuoroda

  Kur jie miegoti Ralys juk miega pas tėvą, kai pageria pašalpą tada kaulija niekur jis nedirbo gyveno pas sena sugyventinė utenoi kai toi numirė atsibastė į Anykščius

  Prieš 5 mėnesių
 • ULBA

  Nuoroda

  Prasanciu,gyvenanciu prie konteineriu nuolat daugeja ir jie jauneja.Kazkas rajone negerai su soceline parama.Socelines paramos vedeja Grazyte turetu analizuoti,mastyti kas rajone negerai.Juk Anyksciu rajonui vyriausybe 2019m soceliniai paramai skire milziniskus pinigus,apie3,877milijono euru.Soceliniai piniginiai paramai buvo skirta tik nedidele pimigu suma,visa kita tai uz silima ,vandeni ir didele suma kitur,pvz 16 tukstanciu euru policijai yra lidininkai,turbut kad geriau nupurkstu liaudi dujom arba uzduotu bananais.Dar turbut daug pinigu is socelines paramos paimta trinkelam,plitelam gal net kaciu ir sunu paramai

  Prieš 5 mėnesių
 • Norfa

  Nuoroda

  Kas dėl Ralio tai buvo normalus ,dirbo taksi vairuotoju ,bet vėliau ,tikriausia liga paveikė taip žmogus ir nusivažiavo iki bomžo lygio .Dar yra moteris pagyvenus ,kuri nepraso pinigu ,bet kažkaip keistai elgiasi ir vis sukinėdavosi forfoj su daug tašiu rankose .,tai irgi ligos požymiai ,taigi smerkt lengva ,bet atsidūrus jų vietoje ? Idomu o kur galima nakvyne be namų žmonėms ? Kur yra vieta ,kur galima būtų permiegoti ,gaut šilto maisto ir nusiprausti Anykščiuose ,kas žino ? Va tas spėnys ,kuris kalba apie rūpestį dėl gyvuliu kapinių ,tegul susirūpina gyventojais ,bus nauda ,o te pezalai koncerviški .

  Prieš 5 mėnesių
 • Zita

  Nuoroda

  Šiaip badauja tik tinginiai,rajono gyventojai,neturintys pajamų,gauna soc.ismokas,ligoniai gauna neįgalumo išmokas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Zita

  Nuoroda

  Pažįstu vieną prasytoja. kai duodi centų iš karto skuba pirkti alaus. O kai pasakiau kai,atidirbsi30 Metelių,tai kaulyti nereikės,valstybe duos kas mėnesį be prašymo. Bet daugiau manęs centų neprašo.

  Prieš 5 mėnesių
 • Šiaip,

  atsakymas į: Zita Nuoroda

  tikrai gobši Zita dirbo už Judo grašius ir dabar džiaugiasi Judo grašiais senatvėje pati sau viena, su niekuo nesidalindama. Gi garbingi žmonės visada dirbame veltui, kad po to su mumis garbingai būtų elgiamasi.

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau