Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Netylant komentatorių raginimams į centrinę Anykščių miesto aikštę grąžinti sovietmečiu stovėjusį laikrodį ir fontanėlį, savo nuomonę šia tema išsakė Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė.


"Nesakau, kad laikrodžio mieste nereikia. Gal jo ir reikia, kažkur jis galėtų būti įmontuotas, bet kad vėl į aikštę grąžinti tokį patį - tikrai ne", - sakė D.Gasiūnienė.
Vyriausioji  architektė D.Gasiūnienė svarstė, kad šioje vietoje "įsijungė" žmonių nostalgija seniems laikams, ragino nesižvalgyti į praeitį bei pažiūrėti, kaip miestų centrai yra tvarkomi visame pasaulyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Neringa

  Nuoroda

  Šaunu būtų, jei vėl atsirastų laikrodis

  Prieš mėnesį
 • vietinis

  Nuoroda

  siulau irengti SAULES LAIKRODI kuris visada funkcionuos ir nereikalaus jokios prieziuros

  Prieš 2 mėnesių
 • O dabar ?

  Nuoroda

  Ar Galim pasakyt ką galvojam apie lanzbergi ar kitus vagis ir aferistus ? Taip ,bijom ir šiandien ,dar daugiau .Ar galim vėluoti į darbą ,ar galim nesutikt su direktoriaus nuomone ,ar galim reikalaut didesnio atlygio ? Ar galim ? Tiesiog Tarnaujam ir toliau tik kitiems....

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiems kam nostalgija

  atsakymas į: O dabar ? Nuoroda

  Galit ir turit :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Hmmm

  Nuoroda

  Tai liuks gyvenimas buvo jei jau prieš pietus eilėj galejo stovėti ,tai į darbą nereikėjo ,o nei vienas nemirė iš bado ir iš konteinerių nerinko ( konteinerių nebuvo šiukšlių mašina atvažiuodavo prie namų ) Ot gyvenimas buvo ,argi ne nostalgija ? Buvo gal ir tuščios lentynos be kinietiško šlamšto ,uźtai žmogiškumas buvo .eh tie metai !

  Prieš 2 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Hmmm Nuoroda

  ir vaisiuko po 75 kapeikas, ir EKSTRA po 4 rub 12 kap, ir kiaulių galvų po 1rub 90 kap. ir duonos po 28kap buvo ...ir vogti galėjai be baimės...

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiems kam nostalgija

  Nuoroda

  Kartu su laikrodžiu į paketą:
  - eilės prie mėsos aplink Vorutą prieš pietus
  - tuščias lentynas
  - demontracijas su priverstiniu dalyvavimu
  - baimę išsakyti mintis
  - ir kt (gal kas dar papildys sąrašą)

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Tiems kam nostalgija Nuoroda

  O Paleckis už ką suimtas, už ką jo buvusi partietė suimta, už ką atliktos kratos pas savo nuomonę reiškusius žmonrs, už ką dešimtimis nubausti komentarus rašę žmonės?

  Prieš 2 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  ar ne už bandymą Stalino saulę atgaivinti ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Minute

  Nuoroda

  Gražinkit laikrodį į savo vieta ! Baikit savo psichozė apie sovietų laikus ,beja buvo ir pliusu ,mokėmės aukštosiose dykai ,butus gavom iš darbo ,neturėjom kai mirties paskolų bankuose ,bet čia ne apie tai.Laikrodi gražinkit į centra ,kur žmones ,jaunimas susirinkt galetu .O namas taikos gatvėj ,kažkaip nedera su kita architektūra ,taigi ,nuomoniu skirtumai .

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau