Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (3)

Netylant komentatorių raginimams į centrinę Anykščių miesto aikštę grąžinti sovietmečiu stovėjusį laikrodį ir fontanėlį, savo nuomonę šia tema išsakė Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė.


"Nesakau, kad laikrodžio mieste nereikia. Gal jo ir reikia, kažkur jis galėtų būti įmontuotas, bet kad vėl į aikštę grąžinti tokį patį - tikrai ne", - sakė D.Gasiūnienė.
Vyriausioji  architektė D.Gasiūnienė svarstė, kad šioje vietoje "įsijungė" žmonių nostalgija seniems laikams, ragino nesižvalgyti į praeitį bei pažiūrėti, kaip miestų centrai yra tvarkomi visame pasaulyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Neringa

  Nuoroda

  Šaunu būtų, jei vėl atsirastų laikrodis

  Prieš 5 mėnesių
 • vietinis

  Nuoroda

  siulau irengti SAULES LAIKRODI kuris visada funkcionuos ir nereikalaus jokios prieziuros

  Prieš 5 mėnesių
 • O dabar ?

  Nuoroda

  Ar Galim pasakyt ką galvojam apie lanzbergi ar kitus vagis ir aferistus ? Taip ,bijom ir šiandien ,dar daugiau .Ar galim vėluoti į darbą ,ar galim nesutikt su direktoriaus nuomone ,ar galim reikalaut didesnio atlygio ? Ar galim ? Tiesiog Tarnaujam ir toliau tik kitiems....

  Prieš 5 mėnesių
 • Tiems kam nostalgija

  atsakymas į: O dabar ? Nuoroda

  Galit ir turit :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Hmmm

  Nuoroda

  Tai liuks gyvenimas buvo jei jau prieš pietus eilėj galejo stovėti ,tai į darbą nereikėjo ,o nei vienas nemirė iš bado ir iš konteinerių nerinko ( konteinerių nebuvo šiukšlių mašina atvažiuodavo prie namų ) Ot gyvenimas buvo ,argi ne nostalgija ? Buvo gal ir tuščios lentynos be kinietiško šlamšto ,uźtai žmogiškumas buvo .eh tie metai !

  Prieš 5 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Hmmm Nuoroda

  ir vaisiuko po 75 kapeikas, ir EKSTRA po 4 rub 12 kap, ir kiaulių galvų po 1rub 90 kap. ir duonos po 28kap buvo ...ir vogti galėjai be baimės...

  Prieš 5 mėnesių
 • Tiems kam nostalgija

  Nuoroda

  Kartu su laikrodžiu į paketą:
  - eilės prie mėsos aplink Vorutą prieš pietus
  - tuščias lentynas
  - demontracijas su priverstiniu dalyvavimu
  - baimę išsakyti mintis
  - ir kt (gal kas dar papildys sąrašą)

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Tiems kam nostalgija Nuoroda

  O Paleckis už ką suimtas, už ką jo buvusi partietė suimta, už ką atliktos kratos pas savo nuomonę reiškusius žmonrs, už ką dešimtimis nubausti komentarus rašę žmonės?

  Prieš 5 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  ar ne už bandymą Stalino saulę atgaivinti ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Minute

  Nuoroda

  Gražinkit laikrodį į savo vieta ! Baikit savo psichozė apie sovietų laikus ,beja buvo ir pliusu ,mokėmės aukštosiose dykai ,butus gavom iš darbo ,neturėjom kai mirties paskolų bankuose ,bet čia ne apie tai.Laikrodi gražinkit į centra ,kur žmones ,jaunimas susirinkt galetu .O namas taikos gatvėj ,kažkaip nedera su kita architektūra ,taigi ,nuomoniu skirtumai .

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau