Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Vakar, sausio 27-ąją, UAB „Anykščių vandenys“ valdyba priėmė sprendimą iš darbo atleisti bendrovės direktorių Alvydą Gervinską.

 

Jis atleistas „šalių susitarimu“. A.Gervinskas pats parašė prašymą atleisti jį iš darbo. „Anykščių vandenų“ direktoriui bus išmokėta dviejų mėnesių jo atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija.

A.Gervinskas dirbs iki šios savaitės pabaigos, o vėliau jo pareigas perims direktoriaus pavaduotojas, socialdemokratas Egidijus Šileikis.

Plačiau - šiandienos "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pirmyn

  Nuoroda

  sekmes jums direktoriau. ačiu už žmogiška bendravimą. nes jum buvo tas pats su kuo bendrauti buvo ar su meistrais ar su administracija. tokio vadovo nežinia kada turesim. nes egidukas tai jau dabar matos ne darbuotojus atstovaus o perka muila ir valdziai... ????

  Prieš 2 mėnesių
 • lašas

  Nuoroda

  negaila man šito komsomolco, tokie neprapuola, moka savim pasirūpint. Va dar ir išeitinę gaus...

  Prieš 2 mėnesių
 • Ar BGK

  Nuoroda

  Visas rajonas žino kad BGK buvo apkaltintas
  Bet ar teismas į nuteisė? Ar tas berniukas norėjo teisybės ar tik.pinigų? O turtingų tėvų išlepinti vaikai dažnai nueina šunkeliais.

  Prieš 2 mėnesių
 • nieko nesuprantu

  atsakymas į: Ar BGK Nuoroda

  a tai ku anas pavage kad atlaidžia is darba ?

  Prieš 2 mėnesių
 • nežinau

  atsakymas į: nieko nesuprantu Nuoroda

  gal vandeni voge ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Dėl iškrypėlio komentarų

  Nuoroda

  Visas rajonas žino už ką sėdėjo komentatorius BGK . Ar negalėtų redakcija jo užblokuoti?

  Prieš 2 mėnesių
 • keletas zoofilų- tai ne visas rajonas

  Prieš 2 mėnesių
 • labb buss

  Nuoroda

  Sveikiname naująjį Direktorių ...... Prie visų vadovų - vandens kainos tik kilo , gal jaunas ir energingas vadovas , jas sumažins nors per pusę ? Tam gal ras resursų ir pačioje įmonėje .

  Prieš 2 mėnesių
 • Būk žmogus !

  Nuoroda

  Silpnas kaip žmogus ir vadovas, kažkas pabezdėjo, pagalvojo, kad prasidėjo atominis karas, ir pabėgo visus žmones ir darbus palikęs...

  Prieš 2 mėnesių
 • Reklama

  atsakymas į: Būk žmogus ! Nuoroda

  Telefoną už 1500 eurų paliko?

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau