Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (3)

Vakar, sausio 27-ąją, UAB „Anykščių vandenys“ valdyba priėmė sprendimą iš darbo atleisti bendrovės direktorių Alvydą Gervinską.

 

Jis atleistas „šalių susitarimu“. A.Gervinskas pats parašė prašymą atleisti jį iš darbo. „Anykščių vandenų“ direktoriui bus išmokėta dviejų mėnesių jo atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija.

A.Gervinskas dirbs iki šios savaitės pabaigos, o vėliau jo pareigas perims direktoriaus pavaduotojas, socialdemokratas Egidijus Šileikis.

Plačiau - šiandienos "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pirmyn

  Nuoroda

  sekmes jums direktoriau. ačiu už žmogiška bendravimą. nes jum buvo tas pats su kuo bendrauti buvo ar su meistrais ar su administracija. tokio vadovo nežinia kada turesim. nes egidukas tai jau dabar matos ne darbuotojus atstovaus o perka muila ir valdziai... ????

  Prieš 5 mėnesių
 • lašas

  Nuoroda

  negaila man šito komsomolco, tokie neprapuola, moka savim pasirūpint. Va dar ir išeitinę gaus...

  Prieš 5 mėnesių
 • Ar BGK

  Nuoroda

  Visas rajonas žino kad BGK buvo apkaltintas
  Bet ar teismas į nuteisė? Ar tas berniukas norėjo teisybės ar tik.pinigų? O turtingų tėvų išlepinti vaikai dažnai nueina šunkeliais.

  Prieš 5 mėnesių
 • nieko nesuprantu

  atsakymas į: Ar BGK Nuoroda

  a tai ku anas pavage kad atlaidžia is darba ?

  Prieš 5 mėnesių
 • nežinau

  atsakymas į: nieko nesuprantu Nuoroda

  gal vandeni voge ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Dėl iškrypėlio komentarų

  Nuoroda

  Visas rajonas žino už ką sėdėjo komentatorius BGK . Ar negalėtų redakcija jo užblokuoti?

  Prieš 5 mėnesių
 • keletas zoofilų- tai ne visas rajonas

  Prieš 5 mėnesių
 • labb buss

  Nuoroda

  Sveikiname naująjį Direktorių ...... Prie visų vadovų - vandens kainos tik kilo , gal jaunas ir energingas vadovas , jas sumažins nors per pusę ? Tam gal ras resursų ir pačioje įmonėje .

  Prieš 5 mėnesių
 • Būk žmogus !

  Nuoroda

  Silpnas kaip žmogus ir vadovas, kažkas pabezdėjo, pagalvojo, kad prasidėjo atominis karas, ir pabėgo visus žmones ir darbus palikęs...

  Prieš 5 mėnesių
 • Reklama

  atsakymas į: Būk žmogus ! Nuoroda

  Telefoną už 1500 eurų paliko?

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau