Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono savivaldybės vadovai šią savaitę keliauja ir atostogauja.


Anykščių rajono savivaldybė skelbia, kad Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius iki vasario 4 dienos Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimu išvykęs į Briuselį.
Mero pavaduotojas Dainius Žiogelis vasario 3 - 7 dienomis atostogauja.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Aukse

  Nuoroda

  Zmones turi sukaupe atostogu ir manau gali jas naudoti taip, kaip sugalvoja. Nesuprantu pasipiktinimo. Juk ir patys atostogaujate. Mes su seima visuomet atostogas daliname i dvi dalis, viena butinai vasara, kuomet renkames kaimo turizma vis kitame salies rajone https://www.atostogoskaime.lt/kaimo-turizmas-vilniaus-rajone/ o vaiku rudens atostogu metu keliaujame i siltesni krasta

  Prieš 2 savaičių
 • aha tikrai

  Nuoroda

  o kos skirtumas kas buvo30 ,metu ,tik rajona i skolas iklampino,apsijuoke su prostitutem ,nei vieno ju darbu del zmoniu nera ,niekam jie nereikalingi ,tik naikinti ta betvarkes zydini ,taiviena is maro rusiu ir su juo reikia kovoti

  Prieš 2 mėnesių
 • Paliūse iš Penionių

  Nuoroda

  a par mum kolūkyje, kai pirminikas su dešrų sakvajžu išvažiuoja už Letuvas rubiažiaus, viskam vadovauja paskirtas vyriausias vetrenorius - nu pirmininko pavaduotjas. Ale girdžiu žmonės šneka dabartinis mūsų rajono pirmininkas irgi išvažiavo su sūriais ir bankūkinų pasiėmė gastinčiui. Vat, pagal senovei pirmininkui nesant , kontoroje dėl ligos, atostogų metu ar esant darbo kamandiruotej užurubežiaus jį pavaduoja tas kur per posedžius sėdi iš dešinės. Girdžiu naujovės dabar -pavaduoja tas kur žiūri kairėn, tai va kaip pirmininkas komandiruotėn, tai anas visiškai nusuko kairėn ir atostogas pasiskelbė. Vaje- vaje, negi vyriausias patarėjas nesužiūrėjo šitų jaunų berniokų, kad vienas dešinėn, kitas kairėn, a namie vėjai nauji pūčia.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pas kaimynus

  Nuoroda

  O Ukmergėje didina algą merui ir vicemerui.
  teikiamas svarstyti projektas dėl Ukmergės rajono savivaldybės mero ir mero pavaduotojo darbo užmokesčio nustatymo. Sprendimui pritarus, rajono mero Rolando Janicko ir pavaduotojos Agnės Balčiūnienės algos padidės.

  Siūloma nustatyti mero pareiginės algos koeficientą 18,3, mero pavaduotojo – 15,3 (baziniais dydžiais).

  Ligi šiol mero pareiginės algos koeficientas – 18, o vicemero – 15

  Prieš 2 mėnesių
 • ar jie yra

  Nuoroda

  ar ju nera ,jokios naudos zmones neturi ,tik islaidos uz musu pinigus,pakele mokescius uz vandeni ,tai jau laksto,nekenciu ju

  Prieš 2 mėnesių
 • Aha, tikrai,

  atsakymas į: ar jie yra Nuoroda

  o kai tubys trankėsi po Kinijas ar po keliasdešimt žmonių po Gruziją savaitei, tai džiaugeisi ir plojai katučiu, ar be taip.

  Prieš 2 mėnesių
 • Wau

  Nuoroda

  Tai šiandien turime naują, laikinai einantį pareigas merą. Ir kas gi jis toks?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nemanau,

  atsakymas į: Wau Nuoroda

  komandiruotė, tai darbo forma. Va jei STT išvestų, o teismas nušalintų nuo pareigų, jau kitas turėtų mero pareigas eiti. Neesat vicemero, reikėtų kažkam kitam iš tarybos pavesti. Ar ne taip, darbo teisės ir savivaldos įstatymų žinovai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Svarstykles

  atsakymas į: Nemanau, Nuoroda

  Komandiruotė į užsienio valstybę? Ar gali Meras palikęs šalį vykdyti tiesiogines rajono savivaldybės vadovo pareigas? Gal rajonas liko " pamestinuko" vietoje ir turi priglausti Valstybės paskirti globėjai?

  Prieš 2 mėnesių
 • Patarsiu

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  Ku tu supranti, Donaldukai...

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau