Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti

Siekiant apsaugoti Lietuvos ūkius nuo paukščių gripo, ūkiams ir mažesniems ūkininkams nuo antradienio draudžiama leisti paukščius prie vandens telkinių – jie turės būti uždaryti, teigia žemės ūkio ministras.

 Andrius Palionis sako, jog taip nutarta pasitarus su Lietuvos paukštininkystės asociacija, ministerijos specialistais, norint sumažinti paukščių gripo riziką.

„Veterinarijos tarnyba išleis įsakymą, kad paukščiai būtų uždaryti paukštidėje arba būtų aptverta teritorija, kad jie negalėtų laisvai vaikščioti išeiti prie vandens telkinių, kur didelė tikimybė – gali sugrįžę migruojantys paukščiai atnešti paukščių gripą“, – spaudos konferencijoje sakė ministras A. Palionis.

Draudimas galios iki atskiro nurodymo, kai rizika sumažės.

A. Palionio teigimu, šiemet paukščių gripo riziką didina gamtinės sąlygos – Lenkijos atvejai rodo, kad protrūkiai susiję su paukščių migracijos takais.

„Baiminamės, kad oras, koks dabar už lango, gali paukščiams duoti signalą, kad jau reikia grįžt atgal. Norime maksimaliai apsisaugoti ir būti tikri, kad viską padarėme, kad nenukentėtų mūsų sektorius“, – teigė ministras.

Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Dariaus Remeikos teigimu, tarnyba ir toliau intensyviai kontroliuos ūkius, o nesilaikantieji reikalavimų bus įspėti.

„Pirmiausia žmonėms aiškinsime, kviesime, bet kartu ir kontroliuosime. Turime gaires juos įspėti, tada prašysim kuo skubiau įgyvendinti tą reikalavimą. Jį įgyvendinti labai paprasta, turint keletą kuoliukų, tinklinės tvoros gabalą ir nesunkiai tą galima padaryti. Manau, kad visi bus sąmoningi, saugos save, savo kaimyną nuo ribojimų ir šalį nuo didelių nuostolių“, – spaudos konferencijoje sakė D. Remeika.

Tarnybos duomenimis, Lenkijoje patvirtintas 21 gripo protrūkis devyniose šalies apskrityse, sunaikinta apie 300 tūkst. paukščių.

Gripo viruso židinių nustatyta ir Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Danijoje, Ukrainoje.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Marcelė

  Nuoroda

  Kažna, kas toliau... Šunys katės. Pašto balandžiai.. Vien tik draudimai.. Aisiu vištoms pasakysiu, tupekit vistinyke, nei kojos laukan

  Prieš 2 mėnesių
 • Irena

  atsakymas į: Marcelė Nuoroda

  Aptverk vistas, bus gerai ir vistoms ir kaimynams darzeliu neiskapstys ir kiemu nenusiks.Ziuritnt tik saves.Pati turiu pulka vistu, kalakutu, bet mano pauksciai per kaimynu kiemus neina, o as nuo kaimynu vistu, alkanu katinu neatsiginu.Bet marceliutem bet paciom gerai, o kiti ju nedomi a.Pagaliaau gal nors pauksciu gripo gresme durnas bobas aptramdis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mano

  Nuoroda

  Vištos dar neatskrydo, dar nepavasaris

  Prieš 2 mėnesių
 • Uzdrauskit

  Nuoroda

  Uždrausti šunims maudyti ten kur vaikai ir žmones maudosi .Šlykštu kai šuo vandeny myža ir vaikai šalia.Kur SAN epidas ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Julyte

  Nuoroda

  Jetau , jetau tai kas daryt su antim , maciau upej plauko , gal amfibija paleist upen ir jeigu ji nepjauna zoliu , tai gal antites sugaudys.

  Prieš 2 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  A tai Bobas irgi nelaist laukan??A tai pas mum lauka tuleatas

  Prieš 2 mėnesių
 • dabar eile

  Nuoroda

  kas turi vistu ,kas toliau

  Prieš 2 mėnesių
 • Ale tu

  atsakymas į: dabar eile Nuoroda

  ir dundukas, nedaugiau. Toliau savo kiaušinių nesugebi nei galvoti nei matyti.

  Prieš 2 mėnesių