Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti
Alfrydo Savicko nuotrauka

Vasario 3 dieną, pirmadienį, 9.40 val. aplinkosaugininkai  gavo pranešimą, kad Anykščiuose, Žvejų gatvėje, į aplinką pateko teršalai. Nuvykus į įvykio vietą, nustatyta, kad užsikimšus buitinių nuotekų trasai, nuotekos pradėjo skverbtis į aplinką.


Į įvykio vietą jau buvo atvykę UAB „Anykščių vandenys“ darbuotojai, kurie išvalė užsikišusią trasą. Šulinius ir trasą eksploatuoja UAB „Anykščių vandenys“. Pirminiais duomenimis, avarijos metu išsiliejo apie 200 litrų buitinių nuotekų. Likviduojant avarijos padarinius, UAB „Anykščių vandenys“ surinko apie 2 kubinius metrus buitinėmis nuotekomis užteršto grunto, kuris bus atiduotas atliekų tvarkytojams.
Aplinkos apsaugos departamento specialistai informavo, kad į  Šventosios upę teršalai nepateko. Dėl įvykio aplinkybių Aplinkos apsaugos departamentas pradėjo tyrimą.

 

Šiandien "Anykštai" susisiekus su UAB "Anykščių vandenys" laikinai direktoriaus pareigas einančiu Egidijumi Šileikiu, šis sakė apie incidentą Žvejų gavėje nieko nežinantis.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alfredas

  Nuoroda

  Įdomu kuris Aplinkos apsaugos departamento specialistas apsmelavo. Nuotekos tekėjo nuo šulinio tiesiog į Šventosios upę. Melo kojos trumpos vietiniai gyventojai pažeidimą fiksavo. Lauksime detalaus tyrimo.

  Prieš mėnesį
 • Donaldas

  Nuoroda

  "Geram patarimui" pasidomėk pas ūkininką, paukštyne reikalingas gaidys. Galėsi linksminti ir malonumų apturėti ką pagausi tą ir rausi :) Nebereikės dalinti kitiems pasiūkymų!

  Prieš mėnesį
 • Red.

  Nuoroda

  "Juozas" niku parašė Donaldas Vaičiūnas

  Prieš mėnesį
 • Geras patarimas

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  Prarado žmoną, neteko tarnybos, išvarytas iš darbo partijos- kaip jis gali būti psichiškai stabilus ir adekvatus... Donaldai, girdėjai Dominykas ieško stambių raguočių fermos šėriko, paskambink jam, gal priims.

  Prieš mėnesį
 • deja1

  atsakymas į: Geras patarimas Nuoroda

  Jis tikisi, kad grįš Tubis,

  Prieš mėnesį
 • šabas

  Nuoroda

  visa para nevalytos atliekos tekėjo į Šventosios upę o direktorius nieko nežino.

  Prieš mėnesį
 • Zosė

  atsakymas į: šabas Nuoroda

  Reikia skaityti: "į Šventosios upę teršalai nepateko."

  Prieš mėnesį
 • To Zosei

  atsakymas į: Zosė Nuoroda

  Labai gaila ir vėl pažeidimas buvo nuslėptas , aplinkosaugininko mašina stovėjo ant bėgančių teršalų i upę o Jis sako kad nepateko.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone šis incidentas dėl nuotėkų šalinimo parodo kokia ekologinė bomba gali sprogti, jeigu rajono valdžia ir jos valdoma bendrovė, eksploatuojanti nuotekų šalinimo tinklus ir toliau užsiims tik politiniais projektais bet nežiūrės realių ūkinių ir ekologiniu požiūriu strateginių klausimų.
  Manau, čia reikėtų dar bent dviejų patarėjų merui, dirbančių visuomeniniais pagrindais dėl specifinių aplinkosaugos ir ekologijos klausimų nagrinėjimo savivaldybės strateginėje veikloje.

  Prieš mėnesį
 • va va

  Nuoroda

  o ką žino tas pavaduotojas? tik skusti buvusi vadovą gal.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau