Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti

"Sveiki atvykę į poilsio namus "Šilelis", - skelbia užrašas ant stogastulpio, kuris šalia nugriautųjų poilsio namų buvo pastatytas 1976 metais. Anykščių rajono valdžia šį  stogastulpį žada restauruoti.

Anykščių mieste planuojama restauruoti ir dar keletą medinių paminklų.
Preliminariais Anykščių rajono mero patarėjos Gabrielės Griauzdaitės - Patumsienės paskaičiavimais, vienos medinės skulptūros restauravimas rajono biudžetui kainuotų apie 3 tūkst. eurų.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kaina

  Nuoroda

  3 tūkst. Eur vienam koplytstulpiui? Jei tokia kaina, reikia dalyvaut darbu konkurse- nuo vieno bus 10 pensiju!

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: Kaina Nuoroda

  Būkit ramūs. Savivaldybė dabar turi teisę pirkti iš savų, vidinio sandorio sudarymo būdu. Jūs siūlydamas net ir mažesnę darbų kainą neatitiksite paslaugos teikėjo kriterijų.

  Prieš mėnesį
 • juristė

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Nežinai, nerašinėk nesąmonių. Čia jokių sandorių negali būti. Bus viešas pirkimas, tada ir paaiškės kaina.

  Prieš mėnesį
 • nu isverte

  Nuoroda

  viska,dar liko gyvenamieji namai,juk visi zinom konservatoriai,liberai ir socdemai sukurti griaut ,verst ir mokescius kelti ir mokescius didinti zmonems ir aisku sau algos koeficientus didinti

  Prieš mėnesį
 • Rinkėja

  atsakymas į: nu isverte Nuoroda

  Lietuvą dabar valdo valstiečiai ir komunistuojantys bebrai su lenkais, tai jie griauna Lietuvą, opozicijoje tūnant konservatoriams, liberalams ir socdemams

  Prieš mėnesį
 • Spa

  Nuoroda

  Tik nepasakok pasakų kad gyvendamas Anykščiuose vykdavai ilsėtis į Šilelio poilsio namus.

  Prieš mėnesį
 • Maryte

  Nuoroda

  Grazinkite zmonems poilsio namus! Dabar tik ponai gali ilsetis,, seniau visi paprasti zmogeliai galejo

  Prieš mėnesį
 • Išsidavei, šliundra

  atsakymas į: Maryte Nuoroda

  Kekšė tu sovietinė. Prie rusų tik k..om profsąjunga duodavo kelionlapius už dyką. t.y. reikdavo kolūkio pavaduotojui partiniam darbui atsiduoti. Save gerbiančios moterys irš saavo albumų pašalino fotonuotraukas su Sočio, Batumio vaizdais, kad nesugėdintų vaikų, jog jaunos buvo prostitutės.

  Prieš mėnesį
 • cha

  atsakymas į: Išsidavei, šliundra Nuoroda

  kiek tau metu, kad tokias pasakas cia seki? kai kalbi tokiasnesamones, tai manau esi snarglis isplautom smegenym ir to laikotarpio net nepameni.

  Prieš mėnesį
 • Pencininkas

  atsakymas į: cha Nuoroda

  Mano amžius, tai 69 metai. Daug kas Anykščiuose atsimena, kaip iš Radviliškio ar Raseinių rajono, kažkokio stipraus kolūkio atvažiavo net kelios moterys. Pasirodo to kolūkio partinės organizacijos sekretorius buvo užsikrėtęs sifiliu ir užkrėtė visas tas moteris. Liga pasireiškė jau būnant Šilelyje. Pasirodo sifilis pradžioje labai plinta net per aplinką, t.y. nereikia net lytinių santykių. Dezinfekcijos daryti atvažiavo net iš Vilniaus. O vargšes moteris teisė draugiškas to kolūkio teismas. Nebepamenu, ką tokį komandiravo į teismą iš Šilelio. Gal kas dar atsimena?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau