Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti

Šiandien, antradienį, su Kurklių seniūnijos gyventojais susitiko Seimo nariai "valstiečiai" Antanas Baura ir Tomas Tomilinas. Kadenciją baigiantis Seimo narys, vienas žymiausių visų laikų Anykščių krašto politikų A.Baura, panašu, jog susitikimais su seniūnijų gyventojais pradėda anykštėnams pristatinėti būsimą "valstiečių" kandidatą Deltuvos šiaurinėje (buvusioje Anykščių-Panevėžio) apygardoje T.Tomiliną.

 A.Baura sakė, kad T.Tomilinas moka šešias užsienio kalbas, vidurinę mokyklą baigęs aukso medaliu. O T.Tomilinas A.Baurą sako laikąs savo mokytoju.

Parlamentarai kalbėjo apie "valstiečių" atliktus gerus darbus Seime ir Vyriausybėje. Tiesa, iš politikų išgirdę apie didėjančias algas ir pensijas, kurkliečiai, regis buvo linkę abejoti gyvenimo gerėjimu. "Ar pajutote, kad augo pensijos?" - senjorų paklausė A.Baura. "Neee",- pasigirdo iš salės. "Pensijos dar toliau kils", - žadėjo A.Baura. "Nekils, jeigu konservatoriai ateis į valdžią", - svečių ausiai maloniai replikavo vienas iš kurkliečių.

Gana ilgokai susitikimo dalyviai diskutavo apie Staškūniškio vėjo elektrinių parko statybas. Svečiai pripažino, kad elektrinių statybų teisinis reguliavimas yra kūrybos stadijoje ir žadėjo Staškūniškio bendruomenės atstovus aptarti problemų pakviesti į Vilnių. "Atvažiuokit, pakviesiu kavos po jau esančiomis jėgainėmis išgerti. Pakeliui į Vilnių juk yra Santariškės", - į A.Baurą kreipdamasi ironizavo viena iš staškūniškiečių.

Plačiau apie susitikimą Kurkliuose - šeštadienio "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • staskuniskis

  Nuoroda

  už Tomiliną nebalsuos, už Obelevičių nebalsuos ir nebalsuos už visus, kurie nespręs vėjo jėgainių klausimo ties Staškūniškiu :)

  Prieš mėnesį
 • Nuojauta

  atsakymas į: staskuniskis Nuoroda

  Greičiausiau, teks neiti į rinkimus arba gadinti biuletenį.

  Prieš mėnesį
 • Kaip su teisėjais kažko juodi darbeliai užtylo

  Prieš mėnesį
 • kaip jiems

  Nuoroda

  negėda žmonėms makaronus "ant ausų kabinti" ?
  http://nyksciai.lt/ateme-daugiau-negu-dave

  Prieš mėnesį
 • XX

  atsakymas į: kaip jiems Nuoroda

  O koks čia kabinimas? Visų pirma pakėlė ne 20 o mažiausia 30 ypač tokio amžiaus pensininkams, nebent jie sovietiniu laiku nedirbo. O iš kitos pusės soc darbuotojams valgyti nereikia? Gali eiti į senelių namus, ten iš vis tik 20-30 eur liks nuo penisjos.

  Prieš mėnesį
 • XX

  Nuoroda

  Na ir vėl prasidėjo komentarai, blogas, mažai, blogai, o konkrečiai? Nejaugi taip sunku išvardinti aš ir pavyzdį duosiu jums. per 3 metus:1 pakilo pensijos paie 100 EUR.2, Pakilo vaiko pinigai. 3, pakilo min atlyginimas. 4. padidėjo neapmokestinamas minimumas. 5. pradeda grįžti emigrantai. 6. Panaikino SODRos skolą. 7. Pagaliau visiems parodė kiek žmogus realiai sumoka mokesčius ( ne tipo darbdavys iš savo kišenės) 8, Į viešumą pradėjo kilti ne vienas praeities juodas darbelis....... galima ir daugiau.

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  Nuoroda

  Na ir kas, kad Tomilinas moka kelias kalbas? Jis - panevėžiokas, uoliausias Karbauskio norų vykdytojas, todėl tikrai jam seime ne vieta ir niekas už jį nebalsuos

  Prieš mėnesį
 • Logistika

  Nuoroda

  Kandidatas gal ir protingas, bet toliau savo nosies galiuko nieko nemato. Kai tokių trumparegių seime susiburia visa gauja, tai po jų priimtų įstatymų, tam kad išgyventu, verslas emigruoti turi. Ar mums tokių populistų reikia?

  Prieš mėnesį
 • fūristas

  atsakymas į: Logistika Nuoroda

  Tik nereikia verkti ar mažai mes jums pinigų uždirbam?

  Prieš mėnesį
 • VMII

  atsakymas į: fūristas Nuoroda

  Fūristas baltarusis nieko neuždirba ir nieko nesumoka. Kuo greičiau emigruokite su tokiu verslu iš Lietuvos.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau