Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti

Anykščių rajone mažėja nemokamai teikiamų neformaliojo vaikų švietimo programų. Šių programų teikėjai teigia, kad simbolinį mokestį taiko ir kaip prevencinę priemonę.

 Viešosios įstaigos "Sveikatos oazė" vadybininkas Rokas Bužinskas "Anykštai" pasakojo, kad mokestis už neformaliojo vaikų švietimo programų lankymą moksleiviams įvestas nuo šių metų.Kaip skelbiama įstaigos tinklapyje, visi norintieji lankyti baseiną  Anykščių rajono moksleiviai moka 5 eurų mėnesio mokestį.
R.Bužinskas sakė, kad mokestis pradėtas taikyti ne tik dėl to, kad baseino paslaugos pabrango, o skiriamo neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšų sąnaudoms padengti nepakanka.
" Neformaliojo vaikų švietimo programos baseine tapo mokamos ir dėl prevencinių dalykų. Daug moksleivių užsirašo lankyti basieną, užsima vietą, tačiau jo nelanko", - sakė R.Bužinskas.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Plaukikas

  Nuoroda

  Turėtų būti mokiniams nemokamai ,tada maźiau bus ligoniu ,bus jaunimas grūdinamas,stipresni ir žvalesni augs ,o ne prie kompu ir iPhonu susigūže.Padekim vaikams ir jaunimui augt sveikiems o ateity daugiau naudos ,nei kad įvedus mokestį .Atsibuskim ,nes pinigai ne išeitis.

  Prieš mėnesį
 • Kamilė

  Nuoroda

  Džiaukitės, kad tik 5 Eur., kituose miestuose tėvai po 50 Eur. moka.

  Prieš mėnesį
 • Vietinis svečiui

  Nuoroda

  Visų pirma ne,, tau,, o jums aš su jumis kiaulių neganiau, o antra sprendžiant iš to kaip gerai esate informuotas apie pašalpas tai ir esate pašalinis, o aš tas kuris dirba uždirba ir mokesčius moka tokiems luzariem kaip kad jūs ir merai vicemeras galėtų šį keltis algas ir nieko ne nuveikti miesto labui, aš noriu zynot kur nukeliauja ir kaip naudojami mano pinigai...

  Prieš mėnesį
 • Švietimas

  Nuoroda

  Teisę gauti 15 € NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. Šiomis Programos finasavimo lėšomis gali naudotis akredituoti savivaldybės NVŠ programų teikėjai, pasirašę sutartis su ugdymo paslaugų gavėjais. Paslaugų teikėjai gali nusustatyti mokestį už NVŠ programą jos dalyviams, taikydami paslaugos mokesčio mažinimą sumai, kurią gauna iš programos krepšelio.

  Prieš mėnesį
 • Red,

  Nuoroda

  "Juozas" slapyvardžiu" rašo Vaičiūnas

  Prieš mėnesį
 • Trinidada

  atsakymas į: Red, Nuoroda

  "Anykštos" redakcija turi blokuoti šio nesveiko žmogaus nuolatines provokacijas prieš kitą asmenį. Tegul Donaldas pasigydo, o po to vėl ateina bendrauti šiame portale.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Kaip tokį dvaką tubis laikė...

  Prieš mėnesį
 • SGC

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Socialinės gerovės centras teikia savarnkiško drabužių skalbimo padlaugas. Ateikite, susitarkite ir galvą išsiskalbti galėsite. Beje, taip pat ir išsidžiovinti, kad meningito negautumėt. Daugeliui padeda pakeisti save. Nebereikia savo nešvariais skalbinais "didžiuotis" ir kitiems primetinėti savo nešvarums. Švaruame rūbe, švaresnė siela tampa.

  Prieš mėnesį
 • Vietinis

  Nuoroda

  Taigi meras su pavaduotoju algas pasikėlė ir dar kelsis o mokinukai susimes, gerai gyvent ne uždrausi, priežasčių psipinigaut jie sugalvot gali apsčiai

  Prieš mėnesį
 • Svečias

  atsakymas į: Vietinis Nuoroda

  o tai tau pašalpų nepakėlė, lyg ir visas bedarbių ir tinginių pašalpas padidino nuo sausio.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau