Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos inovatyvi veikla gyventojų skaitmeninių kompetencijų ugdymo srityje įvertinta reikšmingu prizu – tarptautinio EIFL fondo (eifl.net) viešųjų bibliotekų inovacijų programa skyrė apdovanojimą ir 1500 USD prizą už šių įgūdžių ugdymo šeimos skaitmeninių veiklų centruose idėją ir jos įgyvendinimo programą.

 

Šio fondo atstovai šių metų vasario 7 dieną 11 valandą atvyks ir įteiks šį prizą Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekai.

Šeimos skaitmeninių veiklų centras mūsų bibliotekoje atidarytas ir jo edukacinė programa pradėta vykdyti 2019 metų pradžioje įgyvendinus 2 metų trukmės 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje“, kuriame kartu dirbo partneriai iš Zarasų, Daugpilio ir Preilių viešųjų bibliotekų. Mums šiame projekte teko atsakinga projekto vadovo ir koordinatoriaus pareiga.

Projekto metu ne tik įrengti šeimos skaitmeninių veiklų centrai keturių Lietuvos ir Latvijos savivaldybių bibliotekose, įsigyta visa moderniausia įranga, skaitmeninis edukacinis turinys, apmokyti specialistai, bet ir sukurta mokymo programa bei jos metodika, kuri jau ištisus metus sėkmingai vykdoma. Vaikai, jaunimas, suaugę žmonės, šeimos mokosi 3D modeliavimo ir programavimo, robotikos, susipažįsta su virtualios realybės, Kinect, kitomis interaktyviomis edukacinėmis priemonėmis, įsijungia į būrelių ir edukacinių užsiėmimų veiklas. Per pirmuosius metus juose dalyvavo per 3000 žmonių. Visi norintieji ir toliau gali įsijungti į pažintines centro programas, o vėliau rinktis ir toliau gilinti žinias juos labiausiai sudominusioje technologijų srityje.

Mūsų bibliotekos bendruomenė didžiuojasi pasiekimais ir apdovanojimu, kurį gauti pavyksta nedažnam. Šiais metais tokiu prizu įvertintos tik 3 bibliotekos - be mūsų jį dar gavo kolegos iš Slovėnijos ir Kazachstano.

Daugiau informacijos skelbiama EIFL fondo interneto svetainėje adresu https://www.eifl.net/news/congratulations-eifl-innovation-award-winners-2

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Nu kva kva kva

    Nuoroda

    Tikrai? Tik 1 500 USD ? Ne 1 500 000 USD? Ir dėl tokio šūdo reikia tiek stengtis? Nu va...

    Prieš mėnesį