Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Iš Belgijos sostinės Briuselio sugrįžus Anykščių rajono merui Sigučiui Obelevičiui, paskelbta jo likusios savaitės darbotvarkė. Meras tęs keliones, tiesa, tik Lietuvoje.


Anykščių rajono savivaldybė skelbia, kad S.Obelevičius penktadienį važiuos į Druskininkus, kur vyks Lietuvos kurortų asociacijos suvažiavimas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • taigi

  Nuoroda

  matot koks uzimtas musu meras ,ir suspeja visur keliones ,pamokos ,itemtas darbo grafikas ,net i Panevezi laiko nuvaziuot nebelieka ,gal tai paskutinei jo valdymo metai juk taip itemtai dirbant ir poilsis reikalingas

  Prieš mėnesį
 • nors ir

  Nuoroda

  peklon tik kad uz savus pinigus

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  O mergas dar birbina ??

  Prieš mėnesį
 • Gaila

  Nuoroda

  Kokią naudą rajonui neš tas suvažiavimas? O gal tik smagu važinėti iš neturėjimo veikti ką. Rinkau šį.

  Prieš mėnesį
 • Turi

  atsakymas į: Gaila Nuoroda

  Turi pazintine reiksme vazinejimai -prasiplecia akiratis , susipazistama ka galima pritaikit rajonui is kitur ,pazintys su itakingais zmonem , uzmezgami rysiai ir zmones jau galima pasikviest i svecius , pasikvietus artimiau pabendraut.siauresniam rate.

  Prieš mėnesį
 • jo

  atsakymas į: Turi Nuoroda

  atsiranda pazintys, amfibijos perkamos per kazkieno kisene, savas bizniukas, grazios keliones, ir viskas iskaiciuota. iki ko nusirito

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Gaila Nuoroda

  Toks ir yra merų darbas. Jie turi važiuoti, domėtis, atstovauti rajoną, ieškoti pinigų, galimybių, o ne sėdėti prie popierių.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Pritariu ,tik paskui ataskaita turėtų pateikti ,ką nuveikė ir ar buvo isto naudos .Jeigu ne brukstelti per išmokas

  Prieš mėnesį
 • Įdomu būtų sužinoti,

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  apie kokias išmokas, per kurias reikėtų brūkštelti, merams kalbate, gal ką žinote daugiau, papasakokit visiems.

  Prieš mėnesį
 • Patikslinu per algą..

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau