Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti

Anykštėnai labai klaidingai maitinasi, teigia Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Pagalienė.


"Kaip pagrindines klaidas anykštėnų mityboje galėčiau išskirti mažą vaisių ir daržovių vartojimą, nes remiantis 2018 m. atliktu suaugusiųjų gyvensenos tyrimu, tik 30,4 proc. anykštėnų kartą per dieną valgo daržovių (išskyrus bulves) ir tik 20,4 proc. bent kartą per dieną valgo vaisius. Šie rodikliai net nesiekia Lietuvos vidurkio, kurie atitinkamai yra 42 proc. ir 34,7 proc.", - pastebėjo L.Pagalienė.

 Visą interviu su L.Pagaliene skaitykite laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 123

  Nuoroda

  Is kur ji zino kaip as maitinuosi, ar mano seima.Kad neperku ziema plastmasiniu pomidoru tai dar nieko nereiskia.Zmones savu prisisalde, prisirauge turi.Specialiste dar viena.Gal galetu eit darbo dirbt tokie specialistai, o ne S..... malt.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ažupietis

  Nuoroda

  Jūs skaitytojai įsigilinkit į temą ir jos aktualumą ir svarbumą!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Mažiau

  Nuoroda

  Tokiu ekspertų, mums geriau būtų gyventi ir daržovių gal į pirktume, o dabar tik nagus graužti kurie reklamuojami nuotraukoi

  Prieš 2 mėnesių
 • gal

  Nuoroda

  žurnalistas turėtų atskirti kokioje aplinkoje tarnautojo nuotraukas įdėti,tai gerai,kad ne iš pliažo,juk čia straipsnis tiesioginio darbo, o ne kaip praleidžia laisvalaikį.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: gal Nuoroda

  Mano nuomone redakcijos žurnalistas atliko tik savo darbą. Kokią nuotrauką publikuoti paprastai pasirenka intervių autorius. Čia profesonalų portalas ir žino visas žurnalistinės etikos taisykles, bei BDAĮ . Straipsinis švietėjiškas ir aktualus. Skaitykite laikraštyje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pirktume

  Nuoroda

  Daržoves ir vaisius jei pinigu užtektų ,beto maximiniai ir nirfiniai chemikalu užteršti ,valgykim savo iš daržo augintus kopūstus ,obuolius ir t.t venkim krautuviniu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Kodel jus zmones tokie pikti visi... viskas jums negerai ir negerai. Paskaitai komentarus ir baisu darosi....

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Skaitau ir baisu darosi gyvenu Anglijoje ir vaisiais,įvairiausiom daržinėje maitinamas kiekvieną dieną....O čia kaip žmonėm ypirkti kai tokie atlyginimai,toks sunkus gyvenimas...šlykštu skaityti ,jūsų pezalus

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiesiog

  Nuoroda

  Na dar viena primiršta išlindo į dienos šviesą. Didžioji ekspertė ????

  Prieš 2 mėnesių
 • Vietinis

  Nuoroda

  Matosi, kad,, sveikai maitinasi,,

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau