Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Vasario mėnesį, minėdami  saugesnio interneto dieną, Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai primena, kad internetas, jei juo vaikai ir paaugliai naudojasi be suaugusiųjų priežiūros, gali sukelti nemažai pavojų.


Socialiniuose tinkluose vaikas dažnai bendrauja su nepažįstamaisiais, kurių siekiai neretai būna pavojingi vaikams. Kartais vaikai sugalvoja net susitikti su savo internetiniu „draugu“, net nesuvokdami, kad pamatyti gali ne tai, ko tikėjosi, arba patirti fizinį smurtą.
Netinkamo turinio internetiniai tinklalapiai žaloja vaiko ar paauglio psichiką, kenkia vaiko asmenybės vystymuisi.
Šiuolaikinės e. komercijos suteikiamos galimybės beveik viską nusipirkti internetu yra ne tik patogus ir greitas būdas įsigyti reikalingas paslaugas ir daiktus, bet gali būti rimtas išbandymas šeimos biudžetui, jei vaikas be tėvų ar globėjų priežiūros turės galimybę pirkti internetu.
Apsaugant vaikus nuo grėsmių, susijusių su nesaugiu interneto naudojimu, būtina kalbėtis apie jų tykančius pavojus. Vaikams reikia išaiškinti ne tik interneto galimybes, bet ir jo trūkumus. Vaikas turi suvokti, kad internetas gali būti pavojingas tiek psichologiniu požiūriu, tiek fiziniu.
https://www.youtube.com/watch?v=XQDO9X6LbZI&feature=youtu.be

 

Anykščių rajono policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta