Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Komentuoti

Vasario 4 dieną, antradienį, apie 14.00 val. iš namų Anykščiuose, Valančiaus g., išėjo ir negrįžo vyras (g. 1998 m.) turintis protinę negalią.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Ar pirmą kartą? Atsiras ir išeis dar daug kartų.

  Prieš 2 mėnesių
 • O kur

  Nuoroda

  buvo jo artimieji, kodėl nesaugojo? Globos pinigėlius tai tikriausiai jie gauna, o savo negalios žmogaus gal ir neprižiūri kaip reikiant. O šitas namas Valančiaus gatvėje tai labai pagarsėjęs...Nieko baisaus, tas žmogus turėtų atsirasti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu joo...

  Nuoroda

  Vyras išėjo - negalia liko...

  Prieš 2 mėnesių