Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Dalis anykštėnų pageidautų, kad į Anykščių Antano Baranausko aikštę būtų sugrąžintas čia maždaug prieš 30 metų stovėjęs laikrodis. Viešojoje erdvėje diskutuojama ir apie tai, kad laikrodis mieste galėtų būti įrengtas ir kurioje nors kitoje vietoje.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, ar jie taip pat jaučia nostalgiją miesto laikrodžiui bei domėjosi, ar, jų manymu, Anykščiams reikia naujo laikrodžio.

 Antanas VERBICKAS, Anykščių Antano Baranausko ir Antano Vienuolio - Žukausko memorialinio muziejaus direktorius:

- Apie buvusį miesto laikrodį visai negalvoju. Tada, kai jis dar stovėjo Antano Baranausko aikštėje, buvo pretekstas pasišaipyti - tai su fontanu problemos, tai laikrodis neveikia. Tada atrodė neišsprendžiamos problemos.
Žmonėms atisrado proga apie laikrodį padiskutuoti ir tiek. Čia juk ne koks referendumas. Galvoju, kad mieste yra daugiau tvarkytinų vietų ir problemų, kurios labiau reikalautų svarstymų ir sprendimų. O aikštėje stovintis paminklas Laisvei yra simobolinis ženklas ir visai nesvarbu, kas jį kaip vertina. Čia jau viskas išspręsta.
Skaičiau, kad kažkuriame Latvijos mieste verslininkai nutarė, kad miestui reikia laikrodžio. Jie laikrodį miestui padovanojo ir pastatė. Pasaulyje kartais atsiranda tokių inkiciatyvų.
Valandas, jei kažkam to reikia, galėtų parodyti prie kultūros centro įrengtas lauko ekranas. Pastatysi laikrodį prie autobusų stoties - taip, jūs eisite važiuoti autobusu, jį matysite, o kitas žmogus į šią upės pusę gal nei sykio per mėnesį nepereina. Pastatysi prie bažnyčios - vėl...
Laikrodis miestui pliusą pridėtų, bet ar jis atliktų savo funkciją? Dabar jei reikia sužinoti valandas, žmonės į telefoną pasižiūri.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ,,,

  Nuoroda

  Sugebėk tu man šitiek šnekėt ir taip nieko nepasakyt...

  Prieš mėnesį
 • Laikrodis geriau už balvoną

  Nuoroda

  .

  Prieš 2 mėnesių
 • Verbickui

  Nuoroda

  Kas viskas išspręsta ? Ateis kita valdžia ir slidininkas į kalitos kalną varys ! Buvo laikrodis ,laikrodžio nėr ,,,vlast meniajetca ,,,,ateis kita ,,,

  Prieš 2 mėnesių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Taip,laiko praėjo daug nuo,šedevro,su Sankt-Peterburgo postamentu.pastatymo,tačiau autorystės tema,galimai atvira.Manau,žmonės prisidėję prie itin politizuoto ir meniškai kontroversiško produkto dankstosi respublikinių komisijų išvadomis....

  pasta

  p

  Prieš 2 mėnesių
 • o jeigu...

  Nuoroda

  Šventosios pakrantėje saulės laikrodį įrengtume? Ne tik saviems, bet ir turistams būtų proga su savo mobiliuoju sutikrinti.

  Prieš 2 mėnesių
 • rt

  Nuoroda

  geriau laikrodis nei tas kryngelis.ten ne menas o paprasciausiai metalo lauzas,darantis miestui geda.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsiprašau, kad ne į temą

  Nuoroda

  kadangi prie žinutės apie medikų populiarumą pasimetė galimybė komentuoti, rašau čia. Lietuvių kalba labai turininga, siūlau redakcijai parinkti taiklesnį savo akcijos apibūdinimą. Kas yra populiarumas, visi gerai žinome. Ir dar žinome, kad gerieji mūsų medikai turi stuburus ir nesiekia to pigaus populiarumo. Turime suprasti, kad svarbu ne tiek įtikti ir patikti, kiek būti dalykiškiems, reikliems, o kartais net griežtesniems. Kartu peršasi mintis, kad be kita ko, dar siekiate savo sąskaitos papildymo.

  Prieš 2 mėnesių
 • kodel

  Nuoroda

  nahui nahui ozys ozys von von

  Prieš 2 mėnesių
 • Visai

  Nuoroda

  Nežiūriu į telefoną, ir juo keletą kartų per metus gal paskambinu, yra internetas bendrųjų internetu o į laikrodį žvelgiu visa laiką ir laikrodis reikalingas centrinė aikštei ir gerai į žiūrimas iš visų pusių, o į ekraną retas kas nukreipia akis jis reikia panaikinti ir pakabinti toi vietoi vainiką kam mums reklama kai jos apstu radijo ir televizijoi

  Prieš 2 mėnesių