Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Dalis anykštėnų pageidautų, kad į Anykščių Antano Baranausko aikštę būtų sugrąžintas čia maždaug prieš 30 metų stovėjęs laikrodis. Viešojoje erdvėje diskutuojama ir apie tai, kad laikrodis mieste galėtų būti įrengtas ir kurioje nors kitoje vietoje.
"Anykšta" pašnekovų teiravosi, ar jie taip pat jaučia nostalgiją miesto laikrodžiui bei domėjosi, ar, jų manymu, Anykščiams reikia naujo laikrodžio.

 Kęstutis INDRIŪNAS, Anykščių rajono tarybos narys, architektas:

- Jeigu žiūrint į tą laikmetį, centrinėje Anykščių miesto aikštėje įrengti laikrodį buvo labai geras architektūrinis sprendimas ir jis tuo metu labai tiko. Dabar ar reikia to laikrodžio - abejoju. Visi dabar turi tų laikrodžių - mobilieji telefonai, kiti įrenginiai. Nemanau, kad laikrodis mieste būtinas ir net nelabai įsivaizduoju, kur Anykščiuose jį būtų galima pastatyti.
Tada, kai Kultūros taryboje buvo svarstoma, ar miesto aikštėje reikalingas paminklas Laisvei, aš buvau prieš paminklą, norėjau, kad liktų laikrodis su fontanu. Tas paminklas, ja tada kalbėjau, kad paminklo postamentas padarytas blogai, jis ten visai netinka.
O dabar...Yra kaip yra.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kurčias

  Nuoroda

  Gal kas girdėjo kur yra išbarkintos stiklo sienos iš savivaldybės vitrininiai stiklai. Reikia jau miesto parke šiltnamį daržui statyt, žaliuosius įdarbinti ir nuo naujų vėjų pirmus daigus apsaugoti. Tiek metų praėjo-nostalgija kamuoja kai nėra ką išbarškinti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Blogai

  Nuoroda

  Yra padaryta fontanas už teismo ir laikrodis reikalingas, klausia manęs kur fontanas aš apie jį net sapnuose nebuvau matęs

  Prieš 2 mėnesių