Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Pamenat, prieš savivaldos rinkimus Bičas baltu megztuku iš Kęstučio Tubio rinkimų sąrašo sakė, kad „kultūra yra tokia, kokie esame mes patys“. Tiksliau, taip norėjo pasakyti, bet „pakibo“ ir tuos septynis žodžius kelis kartus taip meistriškai permalė, jog jo murmelė tapo interneto hitu.

 

Panaši nesąmonė išėjo ir su Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriumi. Tiksliau, reikėtų sakyti „ir vėl panaši nesąmonė išėjo“. Nūdienos įvykiai, regis, buvo va ir va kaip tokie: rajono vadovai atidžiai tyrė, stebėjo, ar laikinoji Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė galėtų tapti nuolatine vedėja. Po gilios gilios, labai labai gilios analizės Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė A.Pajarskienės veiklą įvertino „labai gerai“, tačiau penktadienį, sausio 31-ąją, nusprendė jos neskirti nuolatine vedėja. A.Pajarskienė tuo buvo nepatenkinta, nes būti vedeja ji norėjo. Todėl, netapusi vedėja, valdininkė garsiai, bet, aišku, lietuviškai nusikeikė, tyliai, kultūringai trenkė direktorės kabineto durimis. Ir išėjo... ... į pirmą administracijos pastato aukštą. Penktadienio vakare, tokiu laiku, kai suaktyvėja vilkolakiai, A.Pajarskienės FB profilyje atsirado įrašas: „Ačiū prisidėjusiems. Išeinu“. „Suicidas“ - pagalvojau. Bet, žiūriu po „postu“ A.Pajarskienės žingsnį palaikantys komentarai, net iš savivaldybės administracijos darbuotojų. Na, neturėtų draugai, išgirdę apie savo bičiulio ketinimus nusižudyti, rašyti: „Šaunuolis, varyk, sveikinu, seniai tokio žingsnio laukiau“ ar panašiai.

Šias „rieves" skaitykite šeštadienio „Anykštoje". Visas tekstas portale anyksta.lt nebus publikuojamas. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • vaje

  Nuoroda

  visatos saulelė ta seniūno,pragerusio teises,žmona?

  Prieš mėnesį
 • kultūra

  Nuoroda

  Nepatinka man Pajarskienė, bet nemanau, kad Šmigelskas turėtų spręsti kokias ji pareigas turi užimti. Jeigu kažkas skyrė į tas pareigas, tas ir prisiima atsakomybę.

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: kultūra Nuoroda

  Kas valdo spaudą-tas diktuoja kultūrą!

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Valdau ir gaminu savas dujas

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  Taigi Pajarskienė kiečiausia fluencerė

  Prieš 2 mėnesių
 • nu nu

  atsakymas į: nu Nuoroda

  seni liberalų kadrai

  Prieš 2 mėnesių
 • Po velnių

  Nuoroda

  Po velnių, Vidmantai Šmigelskai išmokite bent jau loginę mintį straipsnyje vesti, o ne rašyti pievų... Nes jūsų nuomonė lygi nuliui, kaip ir visa Lietuvos (dažna) žurnalistika. Rašykite iš esmės su konkrečiais faktais, o ne savo minčių ir sapnų pasaulį. Sėkmės!

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Gražinkit laikrodį į centrą!!!!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Ura

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Laikrodį į centą, Tubį į kalėjimą, polikliniką į ligoninę, Gališaką į baseiną.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ura ura ura

  atsakymas į: Ura Nuoroda

  O baseiną į upę!

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau