Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

Balandžio 27-ąją bus minima profesinė medicinos darbuotojų diena. Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras balandžio pabaigoje organizuos šventinį renginį, kuriame bus pagerbti medikai.

„Anykštos“ redakcija kviečia skaitytojus dalyvauti populiariausių Anykščių medikų rinkimuose. Nugalėtoją paskelbsime balandžio 25 dieną.

 

Padėti rinkti savo mėgstamiems gydytojams ir slaugytojoms balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami mokamas padėkas (vienos padėkos kaina 10 eurų), rašydami redakcijai laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami internete anyksta.lt.

75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.

Balsavimą internete skelbsime balandžio mėnesį, o padėkų medikams ir laiškų apie jų gerus darbus laukiame jau dabar. Nepraleiskite progos padėkoti tiems žmonėms, kurie nuoširdžiai rūpinasi Jūsų sveikata.

Padėkas galima užsakyti tekstą atsiuntus elektroniniu paštu reklama@anyksta.lt ir su Jumis susieks ,,Anykštos” redakcijos reklamos skyriaus darbuotoja, arba atvykus į redakciją (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteiravimui: 8-381-59458; 8-686-33036.

Daugelį metų „Anykšta“ savo iniciatyva skaitytojus taip pat kvietė rinkti populiariausią rajono mediką. Rinkimai buvę labai populiarūs, kasmet į redakciją padėkoti medikams užsukdavo dešimtys pacientų.

Dėl populiariausio mediko dažniausiai „kovojo“ du Anykščių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) gydytojai – Troškūnų ambulatorijos gydytojas Rimondas Bukelis bei Kurklių ambulatorijos gydytoja Dalia Kazlauskienė, šiuo metu taip pat dirbanti ir Anykščių PSPC.

Mediko dienos, kuri minima balandžio 27- ąją, proga išrinktam populiariausiam gydytojui, „Anykštos“ redakcija pacientų vardu įteikdavo gėlių, sertifikatą bei atminimo dovaną. 

Taip bus ir šiemet.

Šiemet populiariausio Anykščių mediko rinkimus „Anykštos“ redakcija organizuoja kartu su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru.

-ANYKŠTA