Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Naktį sėdi prie laužo amerikiečių Navy seal'as, prancūzų SAS'as ir rusų SPECNAZ'as. Kaip priklauso išgėrus, giriasi. Amerikos Navy:
- Aš galėčiau perplaukti ežerą pilną ryklių, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 10 įkaitų.
Prancūzų SAS'sas:
- O aš galiu perplaukti ežerą pilną ryklių ir krokodilų, įbėgti į priešo bazę ir parplaukdinti 50 įkaitų.
Rusų Specnaz'as patylėjo, išsitraukė pim*alą ir pamaišė žarijas..

Komentaras

Senjoras:„Kiniečiai labdaringai paaukojo tokią gausybę kaukių, kurias galima būtų išdalinti ir senjorams, kurie negauna vaistinėse tų kaukių nusipirkti. Kažkodėl niekas apie tai nekalba. O kai prezervatyvus dalinti prieš Valentino dieną, tai buvo kam. Plačiai išreklamuota akcija buvo. Kai dabar reikalingos medicininės kaukės, tai nutilo visokie prezervatyvų dalintojai."

Skaityti komentarus (1)

„Grigeo“ įmonės vamzdis, kuriuo nuotekos aplenkiant valymo įrenginius ilgą laiką tekėjo į Kuršių marias, atidarė Pandoros skrynią. Aplinkosaugos institucijos pagaliau pamatė, kad teršia ir Vilniaus vandenys, leisdamos į Nerį smulkintą plastiką, ir Kauno bei Kėdainių įmonės, teršalais nuodijamos žuvys ir visa, kas vandenyje gyva... Besidairydami neaiškių vamzdžių ar putų, žmonės užvertė pranešimais institucijas apie galimus pažeidimus.

Antai visai mūsų pašonėje, Utenos rajone, aptikta nauja tiksinti bomba – cheminių atliekų sandėlis, kuriame laikomos nuodingosios medžiagos ilgai žalojo gamtą ir žmones. Kur anksčiau buvo atsakingi pareigūnai, kodėl jie užsiėmė tik kosmetine parodomąja veikla, gaudydami kilbukus neleistinoje vietoje meškeriojančius asmenis ar bausdami kitus nereikšmingus pažeidėjus? Žmonės seniai skundėsi smarve Klaipėdos mieste, kreipėsi į valdiškas institucijas dėl įtartinų vamzdžių – ilgus metus niekas nekreipė dėmesio. Ar reikėjo padangų gaisro Alytuje, Klaipėdos ekologinės nelaimės, kad gausios aplinkosauginės, teisėsaugos ir kitų institucijų pajėgos pagaliau imtųsi pažeidimų tyrimo bei pažeidėjų išaiškinimo?

 

Ne taip seniai, dirbdamas įstaigos vadovu, buvau pakviestas į Anykščių aplinkos apsaugos tarnybą dėl galimo pažeidimo gamtai. Pasirodo, Sodros tarnybinis automobilis buvo pastebėtas dviem ratais stovintis ant žalios vejos. Pažeidimas išties „rimtas“ ir už tai grėsė administracinė bauda, nors toje vietoje jokios žolytės nerasta, o tik suplukta asla. Vis tik pagal miesto planą,- paaiškino man,- toje vietoje yra gazonas. Ilgokai pasikalbėję, pripažinau „pažeidimą“ ir nuoširdžiai gailėjausi jį padarius, tad buvau laisvas paleistas namo. 

Tuo tarpu didžiuliai miesto žali plotai kas metai vasaros vidury mašinomis trypiami, maigomi, siaubiami. Festivalio „Velnio akmuo“ organizatoriams savivaldybė leidžia, gamtos apsaugos tarnyboms „nematant“, šešias dienas pažeidinėti gamtosauginius reikalavimus, įstatymines normas gražiausiame Anykščių kampelyje Dainuvos slėnyje. Koks tai fenomenas?

Visą tekstą skaitykite šeštadienio „Anykštoje“

Juozas RATAUTAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Janina

  Nuoroda

  Ratautas - senas komunistų išpera, plovęs smegenis anykštėnams, turbūt norėtų, kad vietoj velnio akmens vyktų paradai su Lenino ir kūjo su pjautuvu atvaizdais. Prisimenu, kaip sovietmečiu lakstė išsišiepęs, kad tik tvarkingai viskas būtų

  Prieš mėnesį
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Jeigu dar pamatysiu šito nupezusio marazmatiko straipsnį, nepirksiu laikraščio. Jam mat velnio akmuo nepatinka. O mums patinka.

  Prieš mėnesį
 • Diablo

  Nuoroda

  Senas komunistas netrupučio nepergyveną kad komunistai suarė ne vienas kapines, bet jam labai gaila žolės, kuri turi jam negirdėtą savybę, po savaitės ataugti. Komunistu suartos kapinės ir kryžiai, pačios nebeatauga.

  Prieš mėnesį
 • Ratautai

  Nuoroda

  Tu abuldujis vapsie, nznau jau pradek thunberger rasyt, nes velnio akmuo arteja, plius pavasaris arteja tuoj zmones plezus nuguls, zole bus tripiama, ozono sluoksnis ardomas, imkis ko nors cia shudu nekalbejes

  Prieš 2 mėnesių
 • Veikėjau,

  atsakymas į: Ratautai Nuoroda

  Kiek klasių pabaigei?

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Veikėjau, Nuoroda

  Tikrai daugiau nei tu Juozai

  Prieš mėnesį
 • Va

  Nuoroda

  Festivalio Devilstone bilietai jau prekyboje.
  Beja Juozui, asmenims su negalia ur vaikams bus pritaikytos nuolaidos.
  Daugiau informacijos : www.devilstone.net

  Prieš 2 mėnesių
 • SUNKI Senatvė, MEDINIAI žaislai

  Nuoroda

  Marijonai laiptinės langus,
  Juozui išsaugoti pievą.
  Marijona buvo milicininkunir siuntė žmonės į belangę, Juozas buvo agronomas ir negali be pievų.

  Prieš 2 mėnesių
 • robertas

  Nuoroda

  Būtu gerai kad patikrintu koks brudas teka į Kvarco tvenkinį iš kvarco gamyklos

  Prieš 2 mėnesių
 • Papildymas

  Nuoroda
  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau