Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Rimvydas Versinskas seimūnams pasiūlė keisti įstatymus, kurie padėtų efektyviau kovoti su prekeiviais kontrabandinėmis prekėmis.


"Pirmą kartą būtų bauda su cigarečių konfiskacija, antrą kartą - bauda su cigarečių konfiskacija, o trečią kartą, jei būtų bauda su prekybos vietos konfiskacija, "taškai" išnyktų greitai.Yra kai kurie "taškai", kurie nuosavo turto neturi jokio,jie gauna baudas, baudų turi daug susikrovę,anstoliai iš jų paima tam tikrą dalį nuo pensijos ir jiems tuo užsiimti finansiškai apsimoka, tą verslą varyti", - Anykščių rajono policijos komisariate vykusiame 2019 metų veiklos apatarimė kalbėjo R.Versinskas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Kad policininkai patys pristato tai liubai cigatetes. Kur norfoj dyrba.

  Prieš mėnesį
 • Nerijus

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Baikite kurkliu narko baronas isko givens....anyksciu baras isko laikisis..pašiliu miskas...svedasu jadze...kavarsko tiltas nugrius.......juk verslas lieka verslu cia legalios parduotuves kurios veike 20metu ir daugiau....

  Prieš mėnesį
 • Darius

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Tai .. zmones baikite tokes nesamones rasyti as vietoi policinku pagal ip adresa paimciau ir pamokinciau uz smezta...

  Prieš mėnesį
 • o kodel neina kalba apie narkotikus , tipo nepardavineja niekasc ,tyla

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Jeigu rimtai tai nesupratau čia bajeris???Gal žmogus pervargo ,reik atostogų pareigūnui???

  Prieš mėnesį
 • Ko jūs nervuojatės?

  Nuoroda

  Visada buvo opozicijos, nesusipratėlių, ne profesionalų. Na, ir tegul, tegul darkosi, mes tik pasijuokim. Kuo daugiau neprotingų, tuo didesnis uždarbis protingiems.

  Prieš mėnesį
 • Ojei

  Nuoroda

  Laikysi lauke tualete lrigirdis tam turini

  Prieš mėnesį
 • tai jai pareigunas

  Nuoroda

  nesusitvarko ,tai is jo atimti visa turta ,nes uz ka jam atlyginimas mokomas,juk darbo neatlieka

  Prieš mėnesį
 • Susmasciau

  Nuoroda

  O jai lauko tualete laikys ?Tai konfiskuos tik budelu ar ir turinį????

  Prieš mėnesį
 • Pagal naują istatymą

  Nuoroda

  Mano kaime 1-a iš karto netenka buto. 2-tram reikia 3 patikrinimų, kad netektų sodybos. Kavarske prie upės reikia 3 patikrinimų netenka namo. Anykščių mieste 3 patikrinimų netenka barelio.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau