Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai susirūpinę eismo saugumu centrinėje Anykščių miesto gatvėje.


„Dabar atvažiavus automobiliu nuo Debeikių, J.Biliūno gatve galima važiuoti kokiu nori greičiu iki pat Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos“, - pastebėjo Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Jonas Cicėnas.
J.Biliūno gatvėje siūloma įrengti saugumo priemones, tokias, kaip „saleles“ ar „kalnelius“. Apie tai dar rudenį J.Cicėnas kalbėjosi su Anykščių rajono savivaldybės vadovais, tačiau pastebėjo, kad šie per lėtai minėtu klausimu priima sprendimus.
Priminsime, kad pernai  J.Biliūno gatvėje žuvo jaunas motociklininkas.
Anykštėnai taip pat pageidauja daugiau eismo saugumo priemonių  miesto Vilniaus gatvėje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Baikite vergti visi bloga nuo lietuviu vergsniu tauta.

  Prieš mėnesį
 • Kalnelis

  Nuoroda

  Prašau irengt KALNELI jurzdike ,pora kalneliu Vilniaus gatvej ,prašau .

  Prieš mėnesį
 • onytė

  Nuoroda

  Kada nuims ženklą tarp D.Gireno 1 - D.Girėno 3 įvažavimo STOVEJIMO AIKŠTELE kieme vien Maksimo mašinos kad buna taip kad gyventojai iki namų durų negali ieitti kiek pristato lengvųjų mašinų kad vargsta ir Maksimo atvažiave vairuotojai .

  Prieš mėnesį
 • 30km/val

  Nuoroda

  Greiti 30km/val turite padaryti !!!!!!!!
  Net miskoveziai pro Maxima laksto!!!!!

  Prieš mėnesį
 • negi nebera

  Nuoroda

  kompetentingu dirbti,savyvaldybeje specialistu ,priimta per pazistamus needekvatus ,mere gana gal turistaut ir pradek dirbti ,nes kantrybe neamzina

  Prieš mėnesį
 • Kada???,

  Nuoroda

  Kada bus įvesta tvarka Norfos aikštelėje Vilniaus gatvėje ???? Nes geltona juosta nieko nereiškia kai kuriems vairuotojams!!!

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  atsakymas į: Kada???, Nuoroda

  NORFOS aikštelė pavojonga, -ten renkasi vien " neįgalūs"prieš ir apie ir viduje trapecijos. Jie nemąstatys ir pavojingi !!! Reikia ženklo Naujo -duok durniui kelią

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  atsakymas į: Na taip Nuoroda

  Už eismo tvarką PC aikštelėje atsakinga PC administracija, o kontroliuojančios eismo saugumą ir viešąją tvarką tarnybos rajone turi imtis įgalinančių veiksmų dėl tvarkos ir visų reikalingų priemonių įgyvendinimo.

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  tegul sutvarko tramplyna per siauruko pervaza Biliuno gatvej,matosi neuzteks sugebejimo jiem ten,sunkiai jiems ten sekasi,gat tegul projekta uzsako,patys nesugebes.

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Koks gali būti saugus eismas viršininke J.Cicėnai? Yra Šaltupio ir Storių gatvių sankryžą. Išvažiuojant iš Storių gatvės ir sukant į kairę VISIŠKAI nesimato. Buvo skambinta L.Šulskui jis atsakingas už saugų eismą mieste ir parašai surinkti yra.Bet kaip nėra taip nėra veidrodžio. Ko laukia avarijos rimtesnės ar žurnalistų iš tv. ?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau