Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

– Aš viską žinau,– pasakė Vikipedija.
– O pas mane viską galima rasti,– pasigyrė Google.
– O aš pasaulyje – pats svarbiausiais,– pareiškė Internetas.
– Nagi, nagi…,– tyliai sušnibždėjo Elektra.

Komentaras

Ada:„Įdomu,kokius klausimus spręs Rajono taryba?Ar mes būsime informuoti - miestelėnai ir rajono gyventojai.? Žinot,gerbiamieji valdininkai - labai trūksta bendravimo .Tik karantino reikalavimai,taisyklės ir 2ar 3 trumpi video ...Pavyzdžiui,kaip pastoviai teikiama informacija Alytaus,Klaipėdos ir kitų miestų.Tiesiog dalinasi ne tik faktais ar esama situacija,bet ir jaučiamas tikras rūpestis ,paprastos emocijos,suprantamos kiekvienam eiliniam.Mūsų meras irgi turi FB paskyrą,...DEJA,- ten dalijasi apie vis naujai pražystančias gėles Traupyje...Jokių diskusijų apie esamą situaciją ...Pagaliau didžioji dauguma išgyvena nerimą ir įtampą- dabar jau privalu nešioti apsaugines kaukes..Jų nėra nei vienoje vaistinėje..O štai Molėtų savivaldybė nutarė aprūpinti visus gyventojus kaukėmis...Linkiu daugiau atvirumo ir nuoširdaus kalbėjimo iš valdžios pusės..Na nesijaučiame mes saugūs..kyla visokių abejonių vien todėl,kad nėra susikalbėjimo ir tikro rūpesčio..."

Skaityti komentarus (3)

Neseniai kilęs skandalas dėl „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leidžiamų nuotekų paskatino pilietines Lietuvos iniciatyvas boikotuoti nešvarų verslą ir jo gaminamą produkciją. „Iki“- vienas  didžiausių šalies prekybos tinklų – atsisakė prekiauti šios bendrovės gaminamu popieriumi, o žmonės, ypač jaunesni – atsisakė „Grigeo Klaipėda“ produkciją pirkti.
Prieš Naujuosius Lietuvos kultūros ministerija atlikusi patikrinimą nustatė, kad Anykščiuose UAB „Atvirai“ leidžiamas laikraštis „Šilelis“ klaidino visuomenę nurodydamas savo tiražą. Savaitraštis „Šilelis“ buvo leidžiamas 1000 egzempliorių tiražu, tačiau bendrovės direktorius Linas Bitvinskas deklaravo, kad laikraštis eina 3000 egzempliorių tiražu, tokiu būdu apgaudinėdamas ne tik  valstybės institucijas, bet ir reklamos davėjus – užsakydami skelbimą žmonės tikėjosi, kad jį pamatys bent 3000 skaitytojų, o skaitė trigubai mažiau.
Ar Jums svarbus paslaugų teikėjo ar prekių gamintojo skaidrumas?

 

 Donaldas VAIČIŪNAS, buvęs Anykščių mero Kęstučio Tubio patarėjas, dabar socialinis darbuotojas-šeimų konsultantas:

- Žinoma, kad skaidrumas svarbu, bet turime vertinti tuos faktorius, kurie lėmė minimų įmonių veiklos neskaidrumą.
Maloniau naudotis skaidraus gamintojo produkcija, tačiau tai reikia įsisąmoninti, o aš dar nesu iki galo to įsisąmoninęs. Todėl didelio pokyčio man tai nedaro – tebevartoju „Grigeo Klaipėda“ produktus.
Tačiau, kai produkto etiketėje esantis aprašymas neatitinka produkto sudėties ar paskirties, klaidina – rašo, kad kalakutas, o ten višta – priverčia susimąstyti apie to gamintojo ar tiekėjo sąžiningumą.
Jeigu kalbėti apie „Šilelį“, tarkime, per politinę kampaniją aš užsisakau laikraštyje reklamą ir tikiuosi, kad ji pasieks 3000 skaitytojų. Jeigu pasiekia 1000 – aš jausčiausi negavęs paslaugos, kurią užsakiau, ir nepasiekęs rinkėjų. Jausčiausi nusivylęs.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jooo

  Nuoroda

  Donce, kodėl nuolat rašai Juozo vardu ir pamėgdžioji jo rašymo stilių bei mintis? Ar tai neprasilenkia su morale...

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  Jeigu esi kalakutas, tai nereikia tapatintis su gaidžiu ir bandyt įrodyti kad giedi garsiau :)
  Jeigu nesuvoki kas aplinkui, registruokis konsultacijai pas psichologę.

  Prieš mėnesį
 • Pokis

  Nuoroda

  Dar būtinai nuomonės reikia berniuko baltu megztuku ir kitų komiteto nariu būtinai

  Prieš mėnesį
 • Jurachas

  Nuoroda

  A jag Anykštų papurčius?

  Prieš mėnesį
 • Žinovas

  atsakymas į: Jurachas Nuoroda

  Purtė Juodelis, Tubis, Bitvinskas nuolat skundžia - kaip nieka tteip nieką. Matyt Dievas saugą.

  Prieš mėnesį
 • Bravo

  Nuoroda

  Daraisi vyru Donaldai.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  Kiek galima ta pati rasyti. Jau n kartu apie ta Sileli raso ir raso. Nebeturi daugiau temu Anykstos zurnalistai

  Prieš mėnesį
 • Ui

  atsakymas į: ... Nuoroda

  O ko tu vis skaitai ir komentuoji?

  Prieš mėnesį
 • O kam tokio biznio Trinkūnui reikia? Mistika...

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Šaunuolis. Pasirodo turi Donce drąsos!

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau