Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Komentuoti

Vasario 15 d. į Levaniškių bendruomenės namus rinkosi visi, kurie norėjo paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 

Renginio pradžioje bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė pasveikino visus su Vasario 16-ąja, kartu buvo sugiedotas himnas. Taip pat buvo prisiminti ir pasveikinti tie bendruomenės nariai, kurie šventė savo gimtadienius.

Atvykę svečiai – Traupio mėgėjų teatro nariai – parodė spektaklį „Pelenė“ (rež. J. Savickienė), o šventę vainikavo Balelių moterų vokalinio ansamblio (vad. V. Kaziūnienė) narės, kviesdamos dainuoti kartu. Vaišės, malonūs pašnekesiai, šypsenos ir daug pagyrimo žodžių šventės svečiams (mėgėjų teatro artistams bei dainininkėms) – štai kaip gražiai ir prasmingai moka švęsti Levaniškių gyventojai, sugyvendami darnoje tiek su kaimyninių gyvenviečių žmonėmis, su partneriais ir bičiuliais.

Lina Dapkienė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • as

  Nuoroda

  Graži šventė, daugiau tokiu. Sėkmės bendruomenei.

  Prieš mėnesį
 • xxx

  Nuoroda

  Nuostabus spektaklis,kiek dušios įdėta.Kokie rūbai ir šokiai.Gera šventė.

  Prieš mėnesį